2021’de En İyi 15 Arkadaşlık Sitesi ve Uygulaması: Türüne Göre En İyi Çevrimiçi Arkadaşlık Platformlarının Listesi


en iyi flort uygulamasi
En iyi flört uygulaması

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere 2021’de en iyi 15 arkadaşlık sitesi ve uygulaması: türüne göre en iyi çevrimiçi arkadaşlık platformlarının listesini tanıtmaya çalışacağız.

SAN DIEGO, 23 Nisan 2021 (GLOBE NEWSWIRE) — TigersofTinder.com, “2021’deki En İyi Arkadaşlık Siteleri” incelemesinin yayınlandığını duyurdu;

Arkadaşlık siteleri ve uygulamaları günümüzde çok sayıda ve birine favori sitelerini sormak, kişinin kendisi kadar benzersiz bir yanıt ortaya çıkaracaktır.

Bazı insanlar aşk ve evlilik ararken, diğerleri daha sıradan bir şey arıyor olabilir.

En iyi arkadaşlık siteleri, diğer özelliklerin yanı sıra bol çeşitlilik ve gizlilik sunar. Bu makale, her kişinin benzersiz durumu ve ilişki hedefleri için en iyi tanışma sitesini hazırlamayı amaçlamaktadır.

İlk bakış:

Ciddi ilişkiler için en iyisi – Eharmony
Çalışan profesyoneller için en iyisi – EliteSingles
En iyi ücretsiz arkadaşlık sitesi – Okcupid
En iyi gündelik arkadaşlık sitesi – AdultFriendFinder
En büyük flört uygulaması – Tinder
En iyi kıdemli arkadaşlık sitesi – SilverSingles
En iyi kişilik eşleştirme sistemi – Menteşe
Hıristiyan bekarlar için en iyisi – ChristianMingle
En iyi evli arkadaşlık sitesi – AshleyMadison
Kadınlar için en iyi flört uygulaması – Bumble
Erkeklerden daha fazla kadın – Aradığınız
30 yaş altı için ciddi arkadaşlık sitesi – Zoosk
En İyi Arkadaşlık Siteleri Nasıl Değerlendirildi:

Kullanıcı incelemeleri – Belirli bir kategoride en yüksek ortalama derecelendirmeye sahip siteleri bulmak için her flört sitesi için uygulama mağazası incelemelerine, forum tartışmalarına ve güvenilir pilot incelemelerine baktık.

Gizlilik ve güvenlik – Herkes çevrimiçi randevuların kötü veya tehlikeli hale geldiğine dair korku hikayeleri duymuştur. En iyi arkadaşlık siteleri, yerleşik gizlilik özelliklerine ve hatta bir kullanıcı sınırı aştığında veya başkaları için risk oluşturduğunda devreye girecek moderatörlere sahiptir.

Benzersiz özellikler – Bazı flört siteleri, ister sohbet ister görüntülü arama yoluyla olsun, yalnızca basit buluşma seçenekleri sunar. Diğerleri, uyumluluk oyunları, filtreleme seçenekleri ve daha fazlasıyla insanların eşleşmelerini bulmasına yardımcı olur. Bu ek özellikler, başarı şansının daha yüksek olduğunu gösterir.

2021 için En İyi 15 Arkadaşlık Siteleri

 1. Eharmony – Ciddi ilişkiler için en iyisi

Milyonlarca çift Eharmony ile bağlantı kurdu – gerçekte 400’den fazla kullanıcı her gün web sitesinde tanıştığı biriyle evleniyor. Platform, istikrarlı ilişkiler bulmak için en iyi site olarak ödüller bile kazandı.

Eharmony, kullanıcıların kayıt olduktan sonra “uyumluluk eşleştirme sistemi” olarak işlev gören uzun bir anketi tamamlamasını gerektirir. Site daha sonra bu bilgileri, kullanıcılara başarılı olabilecek flört seçenekleri sunmak için kullanır.

Bu veriye dayalı, seçici metodoloji, Eharmony’nin uzun vadeli bir ilişki arayan herkes için mükemmel bir alternatif olmasının nedenidir.

 1. Elit Bekarlar – Çalışan profesyoneller için en iyisi

Elite Singles üyeliği son derece niteliklidir, bu da kullanıcılar teşvik edici sohbetler arıyorsa, onu mükemmel bir seçenek haline getirir. Katılımcıların yaklaşık yüzde 85’i yüksek öğrenim derecesine sahiptir ve yüzde 90’ı 30 yaşın üzerindedir. Bu istatistikler, yaşam deneyimini flört denkleminde destekler.

Site, bir ankete verdikleri yanıtlara odaklanan bir algoritma kullanarak kullanıcıları diğer bekarlarla eşleştirir. İnsanlar bunu çoğunlukla hem yurtiçinde hem de yurtdışında uzun vadeli ortaklıklar aramak için kullanırlar. Şu anda 25 ülkede aktiftir.

 1. AdultFriendFinder – Bağlantılar için en iyisi

Bu site, uzun süreli ilişkiler arayanlar için tasarlanmamıştır. İki ana seçenek sunar: flört etme (uygulamada) veya takılma. İşte bu ve bazı insanlar için tam olarak istedikleri şey bu.

AFF veya Yetişkin Arkadaş Bulucu, mesajlaşma, video (“çevrimiçi tarihler”), canlı yayınlar ve topluluk sohbetleri dahil olmak üzere bir dizi iletişim seçeneği içerir.

Bu uygulama ile kaydolmak basittir. Bir anket gerektiren diğer tanışma sitelerinin aksine, AFF bunu 30 saniyelik bir kayıt sürecine tutar. Kullanıcılar daha sonra hemen aramaya başlayabilir.

 1. SilverSingles – 50 yaş üstü bekarlar için en iyisi

SilverSingles yaklaşık 17 yıldır var ve 50 yaş üstü kişiler için en eski flört uygulamalarından biri. Hizmet, her profili manuel olarak doğrulayarak müşterilerinin gerçek ve güvenli olmasını sağlıyor.

Kullanıcılar, yaşam planlarını, önceliklerini, tutumlarını ve diğer ayrıntıları içeren ayrıntılı bir kişilik anketi doldurur, böylece web sitesi uygun eşleşmeleri filtreleyebilir.

Platforma, temel üyeliklerin ücretsiz olduğu web sitesi veya mobil uygulama üzerinden erişim sağlanmaktadır.

 1. Bumble – Kadınlar için harika bir seçenek

Bumble, kadınları iletişimi başlatma konusunda güçlendirdiği için flört uygulamaları arasında sıra dışıdır. Erkekler, önce kadın temas kurmadıkça, kadın kibritleriyle temas kuramazlar. Bu, bayanların bir kez olsun liderliği ele geçirmesini sağlar.

Platform anında temasa odaklanır. Kullanıcıların iletişim kurmak için 24 saati vardır ve bundan sonra maç sona erer. Bu, sitenin spontane bağlantılara yönelik olduğunu gösterir, ancak aynı zamanda gezinmek için çok fazla zaman harcamaktan hoşlanmayanlar için de uygundur.

Uygulama, Facebook, Spotify ve Instagram gibi sosyal ağ platformlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşerek kullanıcıların kişiliklerinin çeşitli yönlerini sergilemelerine olanak tanır. Sahte profillerin sık sık ortaya çıkmasını önlemeye yardımcı olmak için hesaplar da doğrulanır.

 1. Menteşe – Yenilikçi flört uygulaması

Şirket, 2016 yılında Hinge’i yeniden piyasaya sürdü ve büyük olasılıkla kullanıcılarının başarı oranları nedeniyle son yıllarda en çok tartışılan flört uygulamalarından biri. Hinge kullanıcılarının yaklaşık yüzde 75’i, maçlarıyla tanıştıktan sonra ikinci bir randevuya çıkmayı tercih ediyor.

Menteşe profilleri olanlar ayrıca, Menteşe yazılımının gelecekte eşleştirme algoritmalarını iyileştirmeye yardımcı olmak için kullandığı incelemeler bırakabilir.

Hinge’in platformu ilginçtir, çünkü kullanıcılardan diğer kişinin profilinin belirli bir bölümünü beğenmelerini veya yorum yapmalarını ister. İnsanların normal sohbetin ötesinde etkileşim kurması için bir yol sağlar.

 1. Arayıcı – Şeker babalar ve şeker bebekler için

Arayış benzersizdir çünkü daha genç bireyleri (şeker bebekleri) yaşlı, zengin şeker babaları ile ilişkilendirmeye odaklanır. Görünüşe göre, platformun şu anda 10 milyondan fazla abonesi olduğu göz önüne alındığında, çoğu kişinin inandığından daha yaygın. Her kişi, seyahat etmek isteyip istemediğini, bir ödenek talep edip etmediğini veya diğer özellikleri bağlanmadan önce koşullarını belirleyebilir.

Yüksek bir kadın-erkek oranı vardır, bu da babaların aralarından seçim yapabileceği çok sayıda seçeneğe sahip olduğu anlamına gelir, ancak bu aynı zamanda bebekler için rekabetin şiddetli olabileceğini de gösterir.

 1. JDate – Yalnızca Yahudi bekarlar

JDate, yalnızca Yahudi bekarlar için bir flört servisidir. 1997’de kuruldu ve şu anda 100’den fazla ülkede erişilebilir durumda ve kullanıcıların Yahudi bekarlarla beş farklı dilde (İngilizce, İbranice, Fransızca, Almanca ve İspanyolca) iletişim kurmasına izin veriyor.

Çevrimiçi Yahudi düğünleri söz konusu olduğunda, JDate bu çiftlerin yüzde 50’sinden fazlasını eşleştirmekten sorumludur.

Kullanıcılar ücretsiz veya ücretli üyeliği olan herkesle iletişime geçebilir. Müşteri hizmetleri, gerçek müşteriler tarafından oluşturulduğundan emin olmak için her profili kontrol eder.

 1. Hıristiyan Karışık- En iyi Hıristiyan arkadaşlık sitesi

ChristianMingle, hıristiyan topluluğu içindeki kullanıcılara sonsuza kadar aşklarını bulmalarında yardımcı olur. 1 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve site, uzun vadeli potansiyel için “inanç temelli buluşmayı” açıkça teşvik eder.

Ücretsiz bir hesap seçeneği veya 29,95 $ için aylık üyelik var. İkincisi, bir kullanıcının ilk altı aylık üyelikleri bittikten sonra uygun bir şey bulamazlarsa altı ay ücretsiz alabilecekleri bir garanti ile birlikte gelir.

 1. Zoosk – Büyük uluslararası topluluk

Zoosk, dünya çapında 40 milyondan fazla üyesiyle uluslararası ölçekte en büyük platformlardan birine sahiptir. Bu kullanıcılar her gün 25 farklı dilde 3 milyondan fazla mesaj gönderiyor. Zoosk 80’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Web sitesi, bekarların cennette yapılmış bir eşleşmeye eşit olabilecek uyumlu bireyler bulmasına yardımcı olmak için “davranışsal çöpçatanlık teknolojisi” adı verilen bir şey kullanıyor.

Ücretsiz deneme süresinden sonra Zoosk üyeliğinin ücreti aylık 29,99 ABD dolarıdır.

 1. Reddit R4R – Reddit kullanıcıları için en iyisi

R4R veya Redditor için Redditor, kullanıcıları birbirine bağlamaya adanmış bir alt dizindir. Platform, eşleşen bir şema kullanmaz, bunun yerine büyük bir kişisel reklam alanıdır.

Bir kullanıcının arama kriterleri, tercih ettiği sonuçları getirir. Reddit tüketicileri bunu etkinlikler, arkadaşlar, partiler, bağlantılar ve hatta uzun vadeli ilişkiler bulmak için kullanır.

Genelleştirilmiş bir forum olmasına rağmen, yaş, mahremiyet, yasallık ve davranışla ilgili hala kurallar var. Örneğin, NSFW gönderilerine izin verilir, ancak bu şekilde etiketlenmeleri gerekir, böylece kullanıcılar gönderiyi görmek isteyip istemediklerine karar verebilirler.

 1. OkCupid – Ücretsiz ve popüler

OkCupid, en iyi bilinen arkadaşlık sitelerinden biridir ve diğer üyelerin bağlanmadan önce kapsamlı bir şekilde tarayabileceği kapsamlı profillere sahiptir. Kullanıcıların en iyi sonuçları elde etmek için doldurabilecekleri birçok ayrıntıyla hem masaüstü hem de mobil sürümde mevcuttur.

Site, 20’den fazla cinsiyet ve cinsel yönelim seçeneği ile çok kapsayıcıdır.

 1. Ashley Madison – En iyi evli arkadaşlık sitesi

Ashley Madison, özel ilişki arayan evli bireyler için yapılmış türünün tek örneğidir. Bu sebeple sosyal medya hesaplarına bağlı değildir.

Kullanıcıların yakalanmaktan korktuklarında anonim kalmalarına yardımcı olacak başka gizlilik kısıtlamaları ve özellikleri de vardır. Ek olarak, Ashley Madison, üyelerin yaklaşan konumlarını önceden arayabilecekleri bir seyahat seçeneğine sahiptir.

Özel Mansiyonlar:

Match.com – Match, 1995’ten beri var ve katılımcılara çöpçatanlık ve flört fikirleri konusunda yardımcı olmak için sanal bir flört akıl hocası programı sunuyor.

Tinder – Bu flört uygulaması oldukça popülerdir ve güvenilirlik ile birlikte gelir. Büyük kullanıcı tabanı ve konum odaklı algoritmaları göz önüne alındığında, çoğu insan bunu bağlantı için kullanır.

BlackPeopleMeet – 18 yılı aşkın bir süredir BlackPeopleMeet, aşk arayan Afrikalı Amerikalı bekarları birbirine bağlıyor. Sitenin 100.000’den fazla üyesi flört edebilir, e-posta gönderebilir ve profillerini kimlerin görüntülediğini görebilir.

Grindr – Grindr, yalnızca LGBTQA+ bireyleri içindir. Konum tabanlıdır ve kullanıcılar bunu öncelikle bağlantı kurmak için kullanır, ancak daha uzun süreli eşleşmeler de mümkündür.

Plenty of Fish – Bu flört sitesi Kanada merkezlidir, ancak kullanıcıların dünyanın her yerinden insanlarla iletişim kurmasına olanak tanır.

İnsanlar Neden Çevrimiçi Arkadaşlık Sitelerini Kullanıyor?

Arkadaşlık siteleri, insanları, tek bir kişinin gerçek hayatta tanışma şansına sahip olacağından çok daha büyük bir birey havuzuna maruz bırakır. Bu, özellikle sınırlı bir sosyal grubu olan, şehre yeni gelen veya başka bir şekilde olan kullanıcılar için geçerlidir.

Bu siteleri kullanmak, kullanıcıların kendileri için önemli olan kriterlere göre daha seçici olmalarını da sağlayabilir: paylaşılan değerler, hobiler veya istedikleri ilişki türü.

Arkadaşlık Uygulamaları Güvenli mi?

Genel olarak, evet, flört uygulamaları güvenlidir, ancak yine de ayırt etme ve dikkat gerektirir. Uygulamalar, profil doğrulama gibi üyelere yardımcı olacak gizlilik özelliklerine sahiptir. Bazı web siteleri ayrıca katılımcıları manuel olarak tarayarak sürece ekstra bir güvenlik katmanı ekler.

Bireyler gerçek hayatta birisiyle tanışmadan önce soyadı, adresi, hatta mahallesi gibi kişisel bilgilerini asla vermemelidir. Kamusal bir alanda ilk buluşma ayarlamak da akıllıca olur. Önceden bir arkadaşla iletişime geçmek ve bir yabancıyla randevuya çıkacaklarını bildirmek de kötü bir fikir değildir.

Çevrimiçi Randevu Sırasında Güvenliğinizi Nasıl Sağlarsınız?

Özellikle yüz yüze görüşmeden önce, çevrimiçi olarak birine asla kişisel bilgi vermeyin. Bu bilgiler soyadı, işveren, adres ve hatta mahalleyi içerir.

İnternette herhangi biriyle karşılaştığınızda, ilk birkaç randevunun halka açık yerlerde olmasını sağlayın. Bu bir kafe, otel, tiyatro veya başka bir kamusal alan olabilir. Plajlar gibi izole alanlardan kaçının ve yabancıların eve girmesine asla izin vermeyin.

Son olarak, nerede olduğunu ve tahmini dönüş süresini bildirmek için tarihten önce bir arkadaşınızla iletişime geçin. Eve gitme zamanı geldiğinde onlara haber verin. Ekstra bir koruma katmanı sağlamak için, maksimum güvenliği sağlamak için tarih boyunca aramalarını veya mesaj atmalarını isteyin.

İlk Randevu Önerileri

İlk kez flört etmek bunaltıcı olabilir! Optimum güvenliği sağlamak ve maçı şahsen karşılamak için şu ipuçlarını izleyin:

Açık fikirli olun. Bireyler yüz yüze çevrimiçi olduklarından çok farklı görünebilirler, bu nedenle tercihlerin değişmesine hazırlıklı olun.

Fazla resmi olmaktan kaçının. Öğle yemeği randevusu gibi sosyal bir toplantı oluşturmak, kullanıcıların birlikte saatler geçirme zorunluluğu hissetmeden birbirlerini tanımalarını sağlar.

Bir randevuya çıkmadan önce konuşmaları gözden geçirin. Kişinin profilini tekrar okuyun ve tartışılanları gözden geçirin ve genel tartışma konularını planlayın.

Online Flört Ederken Ciddi Bir İlişki Geliştirmek Mümkün mü?

Evet mümkün! İki kişi tanışırsa, uyumluysa ve kimya varsa, ilişki istikrarlı ve güvenli bir şeye dönüşebilir. Eharmony gibi siteler sayesinde her gün oluyor.

Sonuç olarak Çevrimiçi Arkadaşlık Siteleri Çevrimiçi

buluşmanın püf noktası, bireyin bir ilişkide ne istediğini ve neye ihtiyaç duyduğunu önceden bilmesidir. Yukarıdaki listeye göre, bu sitelerde bulunabilecek birçok ilişki türü vardır.

Bir tanışma sitesi kullanırken dikkatli olun, ancak açık fikirli olun. Buradaki her site, kullanıcının ne istediğine bağlı olarak sunabileceği bir şeye sahiptir.

Daha fazla ürün karşılaştırması ve incelemesi için Tigersoftinder.com’u ziyaret edin.

Feragatname: Bilgiler tavsiye veya satın alma teklifi oluşturmaz. Yukarıdaki basın bülteninden yapılan herhangi bir satın almanın riski size aittir. Bu tür bir satın alma işleminden önce uzman bir danışmana veya profesyonele danışın. Bu bağlantıdan yapılan herhangi bir satın alma, kaynakta belirtilen web sitesinin satışının nihai hüküm ve koşullarına tabidir. İçerik yayıncısı ve alt dağıtım ortakları doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu makale ile ilgili herhangi bir şikayetiniz veya telif hakkı sorununuz varsa, lütfen bu haberin ilgili olduğu şirketle iletişime geçin. Bu ürün incelemesinde yer alan bağlantılar, önerilen ürünü size hiçbir ek ücret ödemeden satın almayı seçerseniz, yazar için küçük bir komisyona neden olabilir.

Bir önceki yazımız olan Android Ve İOS İçin En İyi Mesajlaşma Uygulamaları başlıklı makalemizde Android Ve İOS İçin En İyi Mesajlaşma Uygulamaları, En İyi Mesajlaşma Uygulamaları ve Mesajlaşma Uygulamaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 128 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Temmuz 2021

Cevap bırakın