ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI


Sevgili okurlarımız ve değerli dostlarımız bu yazımızda size Elazığ Sohbet Muhabbet odaları ve Sohbet siteleri hakkında yazımı paylaşacağım.

  • Elazığ Doğu Anadolu bölgesinin en soğuk illerinden biridir. İlçeleri Ağın, Akçakaya, Arıcak, Baskil, Karakoçan, Kovancılar, Keban, Maden, Palu ve Sivrice dir.
  • Elazığ ’ın tarihi ve gezilecek yerlerin başında Üryan Baba Türbesi başta olmak üzere Üç Lüleli Çeşme, Ulu Cami, Sori Şelalesi, Meryem Ana Kilisesi, Mansur Baba Türbesi, Keban Baraj Gölü, Kazım Efendi Türbesi, İzzet Paşa Cami, Hoca Hasan Hamamı, Hazar Gölü, Hazar Baba Dağı, Harput Kalesi, Golan Kaplıcaları, Demirkapı Han, Buzluk Mağarası, Belek Gazi Anıtı, Elazığ Kapalı Çarşısı, Çirçir Şelalesi, Şefik Gül Kültür evi gibi tarihi yerler bulunur.
  • Elazığ ’ın yöresel yemekleri de söyledir. İçli Köfte, Sırın, Harput çorbası,Lobik çorbası, Küncülü köfte, Kibe dolması, Patile, Harput köftesi gibi bir çok yöresel yemekleri de içinde barındırır.
  • Elazığ insanları çok mert delikanlıdır. Gakgoş olarak da bilirler.
  • Elazığlılar çevresindekileri koruma iç güdüsüyle hareket eder.
  • Elazığlılar çevresindekilerle sohbet etmeyi muhabbetlerini sıcak tutmayı dil din ırk ayrımı yapmadan herkesle aynı şekilde sohbet etmeyi her zaman alışkanlık haline getirmiştir.
  • Elazığ Sohbet muhabbet odalarında ve Elazığ Sohbet sitelerinde de yeni gelen misafirlere karşı her zaman mertçe ve delikanlı bir şekilde yaklaşır ve asla saygıdan ve kaliteden ödün vermeden sıcak bir şekilde karşılama yaparak yeni gelen misafirleri Elazığ sohbet sitelerine ve Elazığ Sohbet Muhabbet odalarına delikanlı ve mertçe yaklaşımlarıyla kendilerine hayran bırakmaktadır.
  • Sohbetlerini de sıcak sevecen bir şekilde yaparak saygı da kusur etmezler. Elazığ Sohbet Muhabbet odalarında muhabbetin en canlısı en güzeli en sıcağı burada atmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ERZİNCAN CHAT MUHABBET SOHBET ODALARI başlıklı makalemizde Erzincan sohbet, Erzincan sohbet odaları ve Erzincan sohbet sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 93 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Nisan 2019

Cevap bırakın