ZSohbet.Net Sohbet Odası


zsohbet chat sohbet odalari
Zsohbet chat sohbet odaları

Merhaba Arkadaşlar,
Ben öncelikle size kendimi tanıtayım Ben ZSohbet.Net Sunucu Adminlerinden RedLine bu Sunucuya 3 yıl önce katildim.
Size bu ZSohbet.net ailesine nasıl katıldığımı burada neler yasadığımı kısaca anlatmak istiyorum. ZSohbet.net sunucusuna ilk geldiğimde Sunucu yeni açılmıştı ve sunucu sahibinin sıcak kanlılığı samimiyeti gelen misafirlere ılımlı yaklaşımı ilk gözüme çarpan nokta olmuştu. Buda bende bir etki yarattığından dolayı Sunucuda kalmaya karar vermiştim. Bu sayede her gün Sohbet Sunucusuna gelmeye başlamıştım. Artık bu Sunucuya gelerek buraya alışmıştım.
Her günümü her anımı Sohbet odasında sohbet ederek keyif alıyor yeni arkadaşlıklar kalıcı dostluklar kurarak, Radyo odasında müzik dinleyerek, Oyun Odalarında oyun oynayarak günümü mutlu huzurlu ve keyifli olarak bitiriyordum. Sunucumuzda her çeşit oyun odaları bulunmaktadır. Bunların başında Kelime, Test, Yarışma, Çarkıfelek, İslam gibi oyun odalarında oynayarak zamanınızı keyifli hale getirebilirsiniz.
Zaman geçtikçe buraya daha çok bağlandım bağlanmamın tek sebebi zaman ilerledikçe ZeuS’u tanıdıkça ZeuS’un ne kadar terbiyeye saygıya dürüstlüğe önem verdiğini göstermişti.
Saygılı anlayışlı herkese eşit yaklaşımı efendiliği dürüstlüğünü ilk andan son ana kadar hiçbir şekilde bozmadan hep aynı çizgiden yoluna devam etmişti.Buda benim bu sunucuda kalmama sebep olmuştu Ve diyorum ki İyiki buraya gelmişim. ZeuS gibi dürüst adam gibi adam biriyle tanışma fırsatı bulmuştum Böyle efendi dobra dürüst insanlar her zaman karşımıza çıkmıyor malesef.
Sunucu Sahibi ZeuS bana güvenip adminlik verdi Bu ZSohbet odasında ZeuS’ a yardımcı olacağıma ve Sunucuyu hiç bir şekilde boş bırakmayacağımı anlamıştım. Burası benim evim yuvam ailem olmuştu. Ailem benim için nasıl değerli ve önemliyse burası da öyle kıymetli ve değerli oldu her zaman burayı o kadar çok sevdim ki buradan hiç kopmadım 3senemi burada keyifli bir şekilde geçirdim. Bana bu imkanı sağlayan bana güvenip adminlik veren bana her konuda desteğini esirgemeyen Sunucu Sahibi ZeuS’a teşekkürlerimi saygılarımı iletiyorum.
Demem o ki arkadaşlar sizlerde saygı sevgi çerçevesinde sohbet etmek sıkıcı geçen günlerinizi güzel ve keyifli hale getirmek istiyorsanız sizleri de Zsohbet.net sunucusuna bekleriz.

Bir önceki yazımız olan ZSohbet Applet V2 başlıklı makalemizde Sohbet, ZSohbet Apllet ve ZSohbet Applet V2 hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 84 defa

Kategori: ZSohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Temmuz 2021

Cevap bırakın