ZSohbet Applet V2


ZSohbet Applet V2

ZSohbet Applet V2

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sekershell tarafından geliştirilen ZSohbet Applet V2 sürümünden bahsedeceğiz.Bilindiği üzere sekershell internet hizmetleri uzun yıllardır irc hosting hizmeti vermekte ve bu alanda sürekli yenilikler getirerek sektöre yön vermektedir.

Bizde sekershell irc hosting firmasının geliştirmiş olduğu ZSohbet appleti sunucumuzda kullanmaktayız.Geçtiğimiz ay sekershell sahibi Alper bey sunucumuza bu appletin ikinci versiyonunu yükleyerek güncelleme yapmış bulunmaktadır.Kendisine ve ekibine emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.

ZSohbet applet V2’nin v1 versiyona göre en belirgin özelliği renkleri ve kullanılan arayüzün daha ergonomik olmasını gösterebiliriz.Bu özelliklerin yanı sıra mobil cep telefonları üzerinden girişlerin bir tık daha hızlandığını donmaların neredeyse hiç yaşanmadığınıda belirtmek isterim.

ZSohbet.Net olarak adımızında aynı olduğu ZSohbet V2 Aplleti kullanmaktan ve siz değerli kullanıcılarımıza bu sohbet appletini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Biz sunucu olarak her geçen gün gelişen yeni teknolojiye ayak uydurarak kendimizi güncellemekteyiz.Geçen ay sitemizin temasını tamamen yeniledik ve hızlı temaya geçiş sağladık.Tüm bu yenilikleri sizlerin rahat ve konforlu bir ortamda sohbet etmesi için yapıyoruz.

Chat siteleri içinde en güncel ve en dinamik site bizim sitemiz desek gerçekten az bile demiş oluruz.Kurulduğumuz ilk günden bu yana tüm ekibimizle sizlere en kaliteli sohbet hizmetini sağlamak için ara vermeden kesintisiz olarak çalışıyoruz.

Sizde yukarıda yer alan sohbete katıl butonuna tıklayarak ZSohbet V2 Aplleti deneyebilir ve kendiniz de tecrübe edebilirsiniz.Lütfen bu yazımızın altına apllet hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.Hepinize mutlu sohbetler dileriz…

Bir önceki yazımız olan ZSohbeT başlıklı makalemizde zsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 172 defa

Kategori: ZSohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Ocak 2021

Cevap bırakın