Yıllanmış Sohbet Sunucusu ZSohbet.Net 4 Yaşında


Yillanmis sohbet sunucusu
Yıllanmış sohbet sunucusu

Merhaba sevgili dostlarımız ve birbirinden kıymetli arkadaşlar, bu yazıyı kaleme almamızdaki asıl amaç sizlere yıllanmış sohbet sunucusu ve görece yaşlanmış chat sitemizi biraz anlatmak.

ZSohbet.Net kurulduğu günden bu yana binlerce insana temas etmeyi başarmış, pek çok insanın da belkide ilk girdiği sohbet sitesi olarak hafızalarına kazınmıştır. Acısıyla tatlısıyla pek çok insanın anısının olduğu bir sohbet platformudur.

Biz zamanı geldi aynı anda 500 usere kadar çıktık. Ve yine zamanı geldi beş on kişi bir araya geldik sohbet ettik. Ama hiçbir zaman sunucumuzu kapatmayı yada ara vermeyi düşünmedik. Hiç bir zaman sunucumuzdaki sohbet adabından ödün veya taviz vermeyi aklımızın ucuna bile getirmedik.

Neden şimdilerde bu kadar az kişi sunucumuzda var diye soracak olan olursa buna vereceğimiz cevap; bizim sohbet odalarımızda yer alan sohbet adabından ve terbiyesinden ödün vermememiz dik durmamız diyebiliriz. Biz bazı sunucular gibi her türlü edepsizliğe ve ahlaksızlığa izin verseydik şimdilerde sunucumuzda binlerce insan toplanmış olurdu.

ZSohbet.Net Yıllara Meydan Okuyor

İnanın hiç ama hiç pişman değiliz, tek kişi bile kalsak asla ve asla sohbet odalarımızda bel altı ve ahlaksız konuşmalara izin vermeyeceğiz. Bizim ZSohbet.Net olarak kaliteli ve edepli sohbet anlayışımız hiçbir zaman bozulmadı ve bozulmasıda mümkün değildir.

Bizim için sayılardan daha fazla önemli olan kalite ve edeptir. Sohbet odalarımızda bu iki unsur her daim bulunmaktadır. Sizde kendinize böyle bir sohbet sitesi arıyorsanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Sohbet sitemiz 2018 yılından bu yana kadar aktif ve faal olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sizde bize katılarak samimi bir ortamda sevgi saygı çerçevesinde sohbetinizi muhabbetinizi yapabilirsiniz.

Sohbet Ve Muhabbet Odaları

Sohbet ve muhabbet odalari
Sohbet ve muhabbet odaları

Sohbet ve muhabbet odaları olarak sizlere her zaman kaliteli bir ortam sunmanın gayretinde olduk. Yıllanmış sohbet sunucusu olarak tüm hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir.

ZSohbet sohbet ve muhabbet odaları alanında en iyi ve en yeniliki chat odalarıdır. ZSohbet.net sektörde yüz akı denilebilecek kaliteli bir sohbet platformudur.

Sohbet Adabı Ve Kaliteli Chat Ortamı

sohbet chat
Sohbet Chat

Sohbet adabı ve kaliteli chat ortamı hepimizin önem verdiği ve aradığı bir unsurdur. Çünkü belirli bir disiplini olmayan sohbet ortamları kullanıcıları bir süre sonra rahatsız ederek o ortamdan soğutmaktadır. İyi ve kaliteli bir sohbet insanı sıkmayan o ortama ısındıran bir sohbettir.

Yıllanmış sohbet sunucusu olarak sizlerin sohbet ederkenki memnuniyeti bizim için ilk sırada gelmektedir. Bu alanda tüm ekibimizle birlikte yoğun bir çaba harcıyoruz.

Tek amacımız sizin rahat ve özgür bir ortamda sorunsuzca sohbet edebilmesini sağlamaktır. Bizim sohbet odalarımızdan hiçbir ticari veya maddi bir beklentimiz bulunmamaktadır.

ZSohbet.Net Sohbet Odalarında Admin Oper Olmak

Her zaman dost canlısı güleryüzlü ve sıcakkanlı destek ekibmizden sohbet ederken yaşadığınız sorunlar hakkında ücretsiz yardım alabilirsiniz. Bunun içi sitemizdeki #OperHelp kalanalını 7/24 kullanabilirsiniz. Tüm oper admin kadromuz sizlerin sorunsuz sohbet edebilmesi için gönüllü olarak yardım hizmeti vermektedir.

Sizde bizden birisi olmak ve sohbet sitemizde görev almak isterseniz #Help kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde oper admin olmak yada founder olmak tamamen ücretsidir.

Tek yapmanız gereken #Help kanalımızı ziyaret edip bende ZSohbet.net sohbet sunucusunda oper admin olmak istiyorum demek olacaktır. Size ilk etapta 15 gün deneme süresi verilir. Bu süre içinde günde minumum üç saat online olup sunucu kurallarına uyan kişiler sunucumuzda kalıcı olarak adminlik yapabilirler.

Sohbet Ortamı

Türkiye’nin en kaliteli ve en başarılı sohbet chat odaları olarak tek amacımız eskinin kaliteli chat sohbet ortamını tekrar günümüzde yaşatabilmektir.

Bizim sizlerden maddi hiçbir beklentimiz veya çıkarımız bulunmamaktadır. Tek isteğimiz tatlı sohbet etmek ve güzel anılar biriktirmektir.

Sohbet ortami

Sohbet ortamı olarak oldukça nezih ve kibar bir sohbet ortamına sahibiz. Sohbet odalarımızda argo ve belaltı konuşmalara, yazışmalara asla izin verilmemektedir.

Her gün pek çok insan sohbet etmek ve günün stresini üzerinden bir nebzede olsa atabilmek için sohbet odalarımıza gelmektedir.

Canlı radyo yayınımız ve keyifli sohbetimizle henüz tanışmadıysanız sizi de bu güzel samimi sohbet ortamımıza bekleriz. Aile sıcaklığında samimi ve içten bir sohbet ile sizde tüm sıkıntılarınızı sohbet ederken unutacaksınız.

Ayrıca bir başka sohbet sitesi olan Sohbet.net chat odalarınıda size tavsiye ederiz. Oda yıllardır açık ve faal olan nezih bir sohbet sitesidir.

Bir başka yazımızda görüşmek üzere hepinize hoş sohbetler dileriz…

Bir önceki yazımız olan ZSohbet.Net Sohbet Odası başlıklı makalemizde Sohbet, Sohbet Odalari ve zsohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 89 defa

Kategori: ZSohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Ekim 2021

Cevap bırakın