Web Sohbet


Web Sohbet

Web Sohbet

Web sohbet sitesi arıyor ve ilginizi çeken içinize sinen bir tane bulamadıysanız endişelenmeyin. Hani bir söz vardır arayan bulur derler. Web sohbet sitesi diye geçinen pek çok ciddiyetsiz ve kalitesiz site bulunmaktadır. Arama motorlarıda maalesef ülkemizde, yeteri kadar araştırma yapmadığından yada arama motorlarının botlarının yapay zekası henüz daha istenildiği kadar gelişmediğinden ötürü doğru sonuçları karşınıza çıkarmakta zorlanmaktadırlar. Siz web sohbet yazıyorsunuz karşınıza saçma sapan ne yedüğü belirsiz alakasız sonuçlar geliyor. Web sohbet etiketine sahip her site karşınıza gelmeye başlıyor. Sizde bir o siteye gir, bir bu siteye gir pek tabi sıkılıyor ve zamanınızı boşa harcamış oluyorsunuz. Biz ZSohbet.Net olarak 4 yıldır kesintsiz web sohbet hizmeti veriyoruz ama her ne hikmetse Google arama motoru bizi indexlemiyor. Hatta indexlese bile Google bizi en son sayfalarda çıkarıyor. Ama bizim gibi kaliteli sohbet, chat hzmeti vermeyen pek çok siteyi ilk sayfalarda indexliyor. Bunu neye göre yapıyor? Bunu yapay zeka arama botları ile yaptığını söylüyor. Peki bu arama motorlarına ait örümcek botlar neden ZSohbet.Net web sohbet odalarını ilk sayfalarda indexlemez? Bizim bir sohbet sitesi olarak neyimiz eksik?

Daha dün açılan sohbet sitesi ilk sayfalarda sıralanırken yıllarını vermiş ZSohbet.Net neden sohbet kelimesinde yok? Bu sizce adaletli bir durum mu?

Web Sohbet Nedir?

Bu yazıyı yazmamızdaki temel amaç 4 yıldır kesintisiz sohbet hizmeti veren sitemizin arama motorlarınca neden hak ettiği pozisyona alınmadığını sormak. Binden fazla sohbet hakkında makale barındıran ZSohbet.Net nasıl olurda dün açılmış içinde iki satır bırak makaleyi yazı bulunmayan sohbet sitesi ile aynı değerde olur. Bunu anlamak veya anlatmak gerçekten mümkün değildir.

Biz gece demeyelim gündüz demeyelim sohbet makalesi yazalım ücretsiz sohbet, chat hizmeti sunalım ama arama motorları bizi görmezden gelsin. Bu durum gerçekten ço üzücü. İşin en kötü tarafıda karşınızda bir muhattap bulamıyorsunuz. Soru sorduğunuzda neden benim sitem sohbet kelimesinde index almıyor dediğinizde 2 hafta sonra size otomatik bir mesaj geliyor. Mesajda siteniz için makale yazın ve bunları sosyal medyada tanıtın diyorlar. Yahu biz zaten sohbet makalesi yazıyoruz. Kendimizi madem sosyal medyada tanıtacak ve para harcayacaksak neden emek verip seo makale yazmaya uğraşıyoruz.

Biz emek verelim sohbet makalesi yazalım daha dünkü site iki reklam verdi diye bizim önümüzde geçsin. Şimdi ismi lazım değil daha dün açılmış bomboş içinde yazı ve makale olmayan web sitesini Google sohbette referans kabul edip birinci sıralara alsın. Biz Googleyi seviyoru ve artık bizi görüp sohbet kelmesinde hak ettiğimiz pozisyona getirmesini istiyoruz.

Bu makaleyi biliyoruz ki hiç bir arma motoru yetkilisi okumayacak, sadece örümcek botlar gelip bakıp bizi bilmediğimiz kimsenin umrunda olmayan sayfalarda indexleyecek. Biz bunları inanın hak etmiyoruz. Biz sohbet sitesi olarak çok çalışıyor ve büyük emek harcıyoruz. Biz organik bir sohbet sitesiyiz. Biz alengirli hileli index almayı beceremeyiz. Biz emeğimizle sohbet makalesi kaleme alarak büyük uğraşı ve gayret göstererek sitemizi ayakta tutmaya çalışıyoruz.

ZSohbet.Net Web Sohbet Odaları

Bu yazıyı okuyan olurmu bilmiyoruz ama eğer okuyan ve bizi haklı bulan varsa lütfen yorumlar bölümüne yazsın. Bizim kızdığımız nokta hiç bir içeriğe sahip olmayan yeni sitelerin reklam parası harcayarak sadece paraları var diye bizden daha önde gelmeleri. Tabiki reklam verenler ilk sayfada reklam süreleri boyunca gösterilir. Ama arama motorları o siteleri reklam süreleri sona erdikten sonrada ödüllendirerek ilk sayfalarda reklamsız olarak da tutmaya devam ediyorlar.

Yada sosyal medyada 1 ay reklam vereni hop diye herkesin önüne alıyorlar. Yahu biz 4 yıldır binden fazla sohbet makalesi yazdık hiçmi bunu görmez bu arama motorları?

Web sohbet odalarımızı her şeye rağmen siz değerli kullanıcılarımız için açık tutmaya devam edeceğiz. Sizlere ücretsiz sohbet hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bizim hakkımız yensede siz değerli kullanıcılarımız için çalışmaya ve sohbet makalesi yazmaya devam edeceğiz. Bir kişi bile yazdıklarımızı okusa bu bize yetecektir.

Biz sizlere en iyi web sohbet hizmetini vermek için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sizde web sohbet odalarımızı hiç bir ücret ödemeden diledğiniz kadar kullanabilirsiniz. Hepinize sevgilerimizi sunarız…

Bir önceki yazımız olan Numaran Görünmeden Sohbet başlıklı makalemizde Numaran görünmeden sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 88 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Kasım 2021

Cevap bırakın