Türkiye’de Yerli En İyi 10 Sohbet Sitesi


Turkiyede Yerli En Iyi 10 Sohbet Sitesi
Türkiye’de Yerli En İyi 10 Sohbet Sitesi

Merhaba arkadaşlar bu yazımız da sizlere Türkiye’de yerli en iyi 10 sohbet sitesi hangisidir, madde madde anlatmaya ve tanıtmaya çalışacağız.İnternetin ülkemizde kullanılmaya başlandığı doksanlı yıllardan bu yana kadar pek çok sohbet sitesi açılmış ve pek çoğuda aynı hızla kapanarak yayın hayatına son vermiştir.

Şidmi sizlere günümüze kadar gelmeyi başarmış en eski sohbet sitelerini sırayla anlatmaya başlayalım.

1. Zurna.Net Sohbet Chat Odaları

Zurna
Zurna.Net Sohbet Chat Odaları

Zurna.net sohbet chat odalarına listemizin en başında yer vermemizin nedeni içlerinde en eski sohbet sitesi olmasından kaynaklanmaktadır.Kuruluş yılı 1998 yılına dayanmaktadır.1998 yılında Reis nickli bir insan tarafından kurularak yayın hayatına başlamıştır.

Kurulduğu ilk yıllardan itibaren kullanıcılar tarafından çok sevilmiş ve popüler bir sohbet sitesi haline gelmiştir.Zurna.net sitesine ait Zurna Mirc programı o yıllarda çok yaygın olarak indirilmiş ve kullanılmıştır.

Zurna.net günümüzde de binlerce kullanıcıya sahip gelişmiş bir sohbet platformu durumundadır.Bir ara 2010’lu yıllarda kullanıcı sayısı azalsada 2015 yılından sonra yeni yönetim kadrosu ile eski popüler günlerine dönmeyi başarabilmiştir.

Aşşağıdaki linkten Zurna.Net sitesine girip ziyaret edebilirsiniz:

Https://www.Zurna.Net

2. Sohbet.Net Sohbet Chat Odaları

sohbet odalari
Sohbet.Net Sohbet Chat Odaları

Sohbet.net’de yıllara meydan okuyan harika bir geçmişe sahip popüler bir sohbet chat sitesidir.Kuruluş yılı 1999 yılına dayanmaktadır.Kurucusunun nicki Zail’dir.Kurulduğu ilk günden bu yana kadar büyük ve geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarmış bir sohbet sitesidir.

Sohbet chat gibi aramalarda üst sıralarda çıkan Sohbet.Net kaliteli bir sohbet sitesidir.Son yıllarda kullanıcı sayısı biraz azalsada sohbet siteleri içinde önemli bir yere sahip olmaya devam etmektedir.

Shbet.Net sohbet chat odalarını aşşağıdaki linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.Sohbet.Net

3. TrSohbet.Com Sohbet Chat Odaları

TrSohbet
TrSohbet.Com Sohbet Odaları

Listemizin üçüncü sırasında TrSohbet.Com sohbet odalarına yer vermeyi uygun gördük. TrSohbet.com Hero nickli arkadaş tarafından 2003 yılında kurulmuştur.Kurulduğu ilk yıllardan itibaren sohbet kullanıcıları tarafından çok sevilmiş ve günümüze kadar sohbet chat kitlesini kaybetmeden gelmeyi başarmıştır.

TrSohbet.Com sohbet chat odaları hiç bir zaman kalitesini bozmamış ve kendini sürekli yenileyerek büyümeye devam etmiş bir sohbet sitesidir.

Bu güzel sohbet sitesine bende bir dönem takılmış ve severek kullanmıştım.TrSohbet.Com sohbet sitesinde çok güzel anılarımız olmuştu.Çok güzel arkadaşlar edinmiştik.Sizde bu güzel sohbet sitesinde kaliteli bir ortamda sohbet edebilirsiniz.

TrSohbet.Com sohbet chat odalarına aşşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.TrSohbet.Com

4. Mavra.Net Sohbet Chat Odaları

Mavra
Mavra.Net Sohbet Chat Odaları

Mavra.net uzun yıllar kaliteli sohbet hizmeti vermiş kaliteli bir sohbet chat sitesidir.1999 yılında yayın hayatına başlamıştır.Başlangıçta Adana ve etrafında tanınmaya başlanmış olan Mavra.Net daha sonra tüm Türkiye tarafından tanınmayı başarmıştır.

Sebebini bilmediğimiz bir nedenden ötürü uzun yıllar kapalı kalan Mavra.Net günümüzde kurucuları tarafından tekrar aktif hale getirilmiştir.

Mavra.net geçmişi ile olsun şimdiki haliyle olsun oldukça kaliteli ve nezih bir sohbet sitesidir.Hiç bir zaman kalitesinden taviz vermeyen Mavra.Net sohbet odalarını ziyaret etmenizi öneririz.

Aşşağıdaki linkten Mavra.Net sohbet chat odalarını ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.Mavra.Net

5. Geveze.Org Sohbet Chat Odaları

geveze
Geveze.Org Sohbet Chat Odaları

Geveze.org Master nickli arkadaş tarafından kurulmuş bir sohbet sitesidir.Geveze.org kullanıcı sayısı ile Türkiye’nin en kalabalık sohbet chat sitesi konumundadır.

Geveze.org sitesi günün her saati kalabalık bir kullanıcı girişine sahiptir.İçinde barındırdığı pek çok sohbet odası ile 7/24 sohbet yapılmaktadır.Geveze.org sohbet chat odaları büyük bir yönetici ekibine sahip profesuonel bir chat sitesidir.

Geveze.org sohbet chat odalarına onlarca web sitesi linkli yani bağlı durumdadır.Bu nedenle günün her anı içinde sohbet chat yapılmaktadır.Sizde kalabalık bir sohbet sitesi arıyorsanız o zaman bu sohbet sitesi tam size göre diyebiliriz.

Aşşağıdaki linkten Geveze.org sohbet chat odalarını ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.Geveze.Org

6. Soyle.Net Sohbet Chat Odaları

Soyle
Soyle.Net Sohbet Chat Odaları

Soyle.Net sohbet chat odaları 2000 ylından bu yana kesintisiz olarak sohbet hizmeti veren köklü bir sohbet sitesidir.Şimdiye kadar kalitesinden ve eğlenceli sohbet anlayışından ödün vermeyen Soyle.Net kullanıcılar tarafından beğenilen bir chat sohbet sitesidir.

Geçmişte daha kalabalık bir kullanıcı kitlesine sahip olan Soyle.Net sohbet chat odaları şimdilerde bu kullanıcı sayısının yarısı kadar kullanıcıya sahip durumdadır.Yinede sohbet chat gibi önemli kelimelerde üst sıralarda gelmeyi başaran bir sohbet sitesidir.

Soyle.Net sohbet chat odalarını aşşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.Soyle.Net

7. Bizimmekan.Com Sohbet Chat Odaları

Bizimmekan
Bizimmekan.Com Sohbet Chat Odaları

Bizimmekan.com sohbet chat odaları yaklaşık yirmi yıldır kesintisiz kaliteli sohbet hizmeti veren güzel bir sohbet sitesidir.Bir ara kendi başına yoluna devam eden Bizimmekan.com şimdilerde Soyle.Net sohbet odaları çatısı altında yayın hayatına devam etmektedir.

Bu güzide sohbet sitesine aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Https://www.BizimMekan.com

8. İdealSohbet.Com Sohbet Chat Odaları

idealsohbet
İdealSohbet.Com Sohbet Chat Odaları

İdealSohbet.com çok köklü ve oldukça eski bir sohbet sitesidir.Yayın hayatına doksanların sonu ikibinlerin başında başlamış bir sohbet chat sitesidir.Kurulduğu ilk yıllarda çok yoğrun bir sohbet chat kullanıcısına sahip olmayı başarmıştır.

Sebebini bilmediğimiz bir nedenden ötürü bir süre kapalı olan İdealSohbet.Com şimdilerde tekrar aktif edilmiş ve sohbet chat gibi kelimelerde ilk sıralarda gelmeyi başarmış bulunmaktadır.

Bu güzel sohbet sitesini aşşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.idealsohbet.com

9. Kalbim.Net Sohbet Chat Odaları

Kalbim
Kalbim.Net Sohbet Chat Odaları

Kalbim.net sohbet chat odaları ikibinlerin başından beri kesintisiz olarak kaliteli sohbet chat hizmeti vermektedir.Bir ara kullanıcı sayısı azalsada tekrar son yıllarda kullnıcı sayısını arttırmayı başarmış bir sohbet chat platformudur.

Sohbet chat gibi önemli kelimelerde üst sıralarda gelen Kalbim.Net sohbet chat odaları günün her saati kalabalık bir kitleyi içinde barındırmaktadır.

Bu güzel sohbet chat sitesini aşşağıdaki adresten ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.Kalbim.Net

10. Kelebek.Org Sohbet Chat Odaları

Kelebek
Kelebek.Org Sohbet Chat Odaları

Listemizin en sonunda Kelebek.org sohbet chat sitelerinden bahsetmeyi uygun bulduk.Doksanlı yılların sonu ikibinlerin başında yayın hayatına başlamış bir sohbet sitesidir.Bir zamanlar çok kalabalık bir kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmıştır.

Daha sonra bir ara kullanıcı kitlesi azalmış ve başka sevrelara linklenmiştir.Şimdilerde ise yeni yönetiminin çabası ile ve büyük yatırımları ile eski popülerliğine tekrar kavuşmayı başarmıştır.

Kelebek.org bünyesinde bulunan pek çok kaliteli web sitesi ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Günün her saati kesinitisiz sohbet edilmektedir.

Bu güzel ve kaliteli sohbet sitesini aşşağıdaki adresten ziyaret edebilirsiniz;

Https://www.Kelebek.org

Bir önceki yazımız olan Gerçek Sohbetten Esinlenen Çevrimiçi Canlı Sohbet Odaları başlıklı makalemizde Canlı sohbet, Canlı Sohbet Odaları ve Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 165 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 27 Haziran 2021

Cevap bırakın