Sohbet Mobil Mekanları


Sohbet Mobil Mekanları odalarına girdiğinizde içinize bir sohbet odası olarak ferahlık ve huzur verir.Sonuçta sahiplendiğiniz mobil sohbet odaları “burası bizlerin mekanı”tarzında bir yakıştırma yaparız her zaman.

Mobil sohbet odalarına verilen huzur hep arkadaşlığımızla ve dostluğumuzla bir anlam kazandığı icin sohbet ve muhabbet ile anlam olarak bir bütünleşme sağlar odalarımıza.Mobil sohbet odalarımızda dans edebiliyoruz,eğlenebiliyoruz bu duyguyu mobil sohbet odalarında yaşayabiliyoruz.Sohbet odalarında bir sinema gibi 3 boyutlu sohbet ederiz.insanı insanla arasına mesafe koyarak,uzaklıklara rağmen boşluğa düşmeden seni sahiplenen,benimseyen ruhunuzla bedeninize bir akış düğümleri atan mobil sohbet odalarıdır.

Mobil sohbet odaları,insanın yer yüzündeki hafızasını,dünyanın ruhunu bir ayna gibi bedeninize yansıtan Sohbet mobil odalarıdır.

Mobil sohbet odaları ancak insanın varlığıyla bütünleşen,güzel edebî ahlâki sohbetiyle boşluklarını dolduran bir ailevî odalarıdır.Mobil sohbet odalarında sınırlama kurallar olsa da,kalbin sınırlarına doğru genişleyebilmektedir.

Kanımca en çok sohbet mobil odaları bizlerin şiirlerle,söylesîlerle,fıkralarımızla,başımızdan geçen anılarımızı,hatıralarımızı,çocukluğumuzun paylaştığı övgülerle anlatılan duygu yoğunluğu yaratan bedenlerimizde bizleri bizden alan,tabiri cihazsa uzay boşluğunda bir uzay mekiği gönderir ve dönmesini bekler bilim adamları iste mobil sohbet odaları o derece bizi kaybeder.

Mobil sohbet odaları bizlerin vazgeçilmez diye tanımadığımız odalardır.Kiminin zihnini,kiminin sohbet mobil odalarının ortamını,kiminin hayat bulduğu yer hepsinden çok da hepimizi hapseden odalardır.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Girişi Burada başlıklı makalemizde Mobil Sohbet Girişi Burada hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 91 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Şubat 2019

Cevap bırakın