ŞANLIURFA SOHBET


Sevgili arkadaşlar bu yazımızda Şanlıurfa Sohbet odaları ve Şanlıurfa sohbet siteleri, Şanlı Urfa Mobil Sohbet odaları hakkında yazımı paylaşacağım.

Şanlıurfa Guneydoğu Anadolu bölgesinin büyük illerinden biridir.İklimi kışları çok soğuk yazları çok sıcak ve kurak geçer.

  • Şanlıurfa’nın ilçeleri şunlardır. Akçakale,Viranşehir,Siverek,Birecik,Bozova,Ceylanpınar, Hilvan,Suruç,Halfeti,Harran dır.
  • Şanlı Urfa ‘nın tarihi ve turistik yerlerini şöyle belirteyim.
    Harran Evleri, Şanlı Urfa Kalesi,Balıklı Göl,Göbekli Tepe,Kızlar Sarayı, Şanlı Urfa Müzesi,Mağaralar,Harran Ovası,Yücelen Mağaraları,Tektek Dağları Milli Parkı,Fırfırlı Cami,Bazda Mağaraları,Urfa Kalesi,Fırat Nehri,Halfeti Antik Kenti herkesin keyifle gezeceği gezerken mutlu olacağı en güzel turistik yerlerin başında gelir.
  • Şanlı Urfa’nın Yöresel yemekleri arasında Patlıcan Söğürme, Şehriyeli Nohutlu bulgur pilavı,Ciğer Kebabı,Borani,Bostana,Aya Köftesi,Yuvalak,Sini Taraklığı,Çiğ Köftedir. Şanlı Urfa ‘nın en önemli yemeklerinden biridir Çiğ Köfte.
  • Şanlı Urfa insanları çok kibar efendi terbiyeli sıcak kanlı dostlarıyla yakınlarıyla muhabbet etmek en sevdiği hobileri arasında yer alır.
  • Şanlı Urfa Sohbet Sitelerinde ve Şanlı Urfa sohbet odalarında hobileri arasında sohbet etmeyi seven sohbet ederken mutlu olan bireyleri görmeniz çok fazladır.
  • Şanlı Urfa Sohbet odalarında Sohbet etmeyi seven insanların sohbet ederken çok mutlu olduğunu ve keyif aldığını görebilmekteyiz.
  • Şanlı Urfa Sohbet odalarına Mobilden girebilirsiniz ve Mobil Sohbet’te sohbetin kalitesi ve seviyesi de değişmektedir.Şanlı Urfa Mobil Sohbet’te insanlar birbirlerine kibar ve sıcak kanlı yaklaşımları yeni gelen bay ve bayanların gözüne çarpmıştır. Şanlı Urfa Sohbet odalarında sohbet etmek her gelen misafire farklı tatlar yaratır.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 67 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 27 Mart 2019

Cevap bırakın