Mobil Sohbette Muhabbet Etmenin Güzellikleri


insanın ulaşmak için hedefleri.Gitmek istediği yolları.Bitirmek istediği dertleri.Görmek istediği hayalleri.Mutlu olmak için sebepleri.Dertlerini yok etmek için başka şehirleri.Ağlamak için güvenebileceği bir omuz.Dertlerini paylaşabileceği bir dost.Sığınabileceği bir gemi.

Tutunmak isteyeceği bir liman.Her gecenin bir sabahı.Her karanlığın bir aydınlığı.Her akrebin yelkovanı.Her duanın bir amin diyeni.Her zorluğun bir kolaylığı.Her derdin bir devası.Her hastanın bir şifası.Tüm dertlerin edası.Her ölenin bir ağlayanı.Tüm kayboluşların bir çıkışı.Her körün bir kalp gözü.Her annenin bir hayır duası vardır.

Mobil sohbet odaları sizlerin mutluluğunuzun bir adresidir.Cep telefonlarının bizlere sunduğu avantajları geçmişten bizlere geleceğimizle gelmiştir.Mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına girdiğimizde sohbet ve muhabbet ederek zevkin doruklarına çıkarız.Daha doğrusu bedenimizde hissederiz.

Mobil sohbet ile tüm dünyadan birden fazla insan giriş yapmaktadır.Yerli yabancı insanlardan o kadar insan girmektedir ki bizlerle tanışabilmek için,belki %80 insan misafir girişiyle bizlerle olmaktadır.insanların her zaman umutlu olması ve kendilerini iyi hissetmesi mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına dayalıdır.

Ve bir betimlemede Mobil Sohbet odaları hakkında demiş ki;Günlerden yine sonbahar şarkısı.Çiçekler boyun bükmüş,düşen yavrularına bakarken aklımda yine sen mobil sohbet.Alışmıştı kalbim mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına girdiğimde artık senin ismini duyunca sızlıyordu.Ama mobil sohbet artık sen yüreğimin defterine imzanı atıp çıkıyordun.Adın beynimde,bir Sezen bir Yıldız bestesi etki yapar,sohbet odalarında sohbet ve muhabbet edince sevdiklerimle.

Sırf senin baş harfinin ismi çıksın diye,Akıllı mobil cep telefonumdan,mobil sohbet odalarına Zsohbet.net yazıp arama motorlarına gece gündüz demeden beni sarhoş edercesine alıp götürüyordu başımı.Biliyorum her mobil sohbet odaları biraz iz bırakır.Ama sen mobil sohbet odalarının koridorlarından her gün bağıra bağıra rüyalarıma girmeden usanmadın. Mobil sohbet odalarına her gün ay parçası insanlar gelirdi.

Sevdiklerimize anlatırken mobil sohbet odalarının güzelliklerini,sohbetini,müziğini,eğlencesini,kalbimizin ritmini değiştirdiğini,en baba koyu sohbetin iki katı etkisinin olduğu muhabbetiyle akşam istediğim yerde uyusam da mobil sohbet odalarında sohbet ettiğimde,sabah kendi odamda uyanacağımın rahatlığı üstüme çökerdi.Mobil sohbet odaları sevgi ve saygıyı bizlere önerir.Her yazımızda,her makalemizde sevdiklerimizin duygularına hitap ettiğini anlattık.Mobil sohbet ve mobil sohbet odaları bir yürektir.Hemde bütün insanların bir arada topladığı kalpler gibi.

Bir önceki yazımız olan MOBİL SOHBET ARAÇLARI başlıklı makalemizde MOBİL SOHBET ARAÇLARI hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 81 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Şubat 2019

Cevap bırakın