Mobil Sohbette Aile Kavramı


Mobil sohbette aile demek en temel birimin birliğidir.Sohbet odalarındaki insanları aile gibi görmek,güçlü bir devletin,milletin aile yapısının kurulduğunu gösterir.

mobil sohbet sistemi

Geçmişten bugüne gelen mobil sohbet odaları Türk milletinin,tarihteki güç ve iktidarı ile bütünleştiğini göstermiştir.Ve sizlerinde anlamanız için,sohbet odalarındaki bay bayan ayırt etmeksizin,gelenleri aile görüp sağlam bağları kurmanızı,manevi değerlere önem verdiğini,kenetlendiğini kimsenin yıkamayacağını devrilmeyeceginizi biliriz.Çünkü sohbet odalarımızdaki zemini daha inşaat etmeden başından oturtturmuşuzdur.

Mobil Kameralı Sohbet

Mobil sohbet odalarının yapısı,çökmemiş,manevi değerlerini yitirmemiş,bireylerin sohbet odaları arasında sevgi,saygı birlik ve beraberlik duyguları körelmemiş,olursa sağlam bir yapı ortaya çıkmış olur,kimse gelse yıkmak mümkün olmaz.Mobil sohbetteki bu yozlaşma,kısa zamanda toplumun bütün bireylerine siraret eder.

Chat Mobil Sohbet 2019

Örneğin:Mobil sohbet ile ulaşmak istediğimiz sevdiklerimize,okullarda,iş ve arkadaş ortamlarında bulunursak sevgi ve saygı memnuniyetlik oluşur.Sohbet odalarında,kurallar ahlâk edep olmazsa,haset,bencillik ikiyüzlülük,alay dedikodu gibi kötü ahlâk özellikleri yerini alır.

Özellikle sohbet odalarında,ahlâk değerlerin önemsenmediği,sohbet toplumunda kim sohbet eder ki?

zsohbet mobil sohbet

Bu manevi değer olmazsa sohbet odaları manevi çöküş ve ahlâki yozlaşma toplumun her kademesinde sohbet mobil odalarına yansıtılır,ve kendini gösterip kapanmasına sebeb yol açar.Bu gibi sohbet odalarında sohbet sadece maddi menfaatler üzerine kurulur,haksız olduğumu düşünmediğinizi biliyorum.

Yine bilindiği üzere,soylu ve türk milletinin girdiği mobil sohbet odalarına,aile bağlarını yok etmedikçe ahlâk ve edebi evimizdeki gibi odalarımızada yansıttığımızda,hiçbir suretle parçalanamayacağını biliriz.

Türkiye Sohbet Sitesi

Sohbet odalarında menfaat üzerine sohbet muhabbete izin verilirse,kimse diğerinin hakkını korumaz,adalet aramaz,güçsüz olana merhamet etmez,dolayısıyla böyle bir sohbet odalarında,milletin bireylerinin de,beraber huzur ve barış içinde yaşamaları imkansız hale gelir.

Örneğin mobil sohbet odalarına girdiğimizde olması gereken,bayanlarımıza baktığımızda insanın içinde,derin bir saygı içten bir sevgi hissetmek gerekir.Yine baylarımıza baktığımızda duruşu tavırları ve asaleti ile herkese örnek olmalıdır.

mobil sohbet 1 1

Değerli okuyucularımız unutmamak gerekir-ki samimi olarak sevgi ve saygı duyulan kişiler,her zaman en güvenilir,en merhametli en sabırlı ve en dirayetli olan kişiler olduğunu biliriz.

bedava sohbet

Unutmamak gerekir ki isyan etmeden kendinizle yaşadığınızın her zorluğa razı olan insanlar,vaad ettiği kolaylılığı da hemen arkasından bulacaklardır.Yeter ki karşılık beklemeden,sadece içinde bulundukları her olumsuzluğa sabır gösterebilsinler.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odalarında Gönülden Sevenlerle Sevmenin Tanımı başlıklı makalemizde mobil sohbet ve mobil sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 101 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2019

Cevap bırakın