Mobil Sohbet Odalarında Gönülden Sevenlerle Sevmenin Tanımı


Mobil sohbet odalarını sevmek,bize hayatın ne kadar anlamlı olduğunu,nefes alıp verişimizin bize verilmiş kocaman bir hediye olduğunu gösterdi.Mobil sohbet ile sabahları yeni güne kocaman bir gülümsemeyle başlamanın tadına varmamızı öğretti.

Görüntülü Sesli Sohbet

Mobil sohbet odaları hiçbir zaman bir anlam yüklemeyi başaramadığımızda,yıldızların hepsinin artık başka başka bir anlamı var dedirtti.

Mobil sohbet odalarına baktığımızda sevdiklerimizin,birisinde gözlerini,birisinde gülüşünü,bir diğerinde ise bizlere sohbet odalarının güzelliklerinin hediye ettiğini,yaşama sevincimizi gösterdi.

mobil sohbet odaları buarada

Ve sohbet odalarına her girip baktığımızda tanıdığımızda,Allahımıza her zaman şükür ederiz.Bizler mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına giriş yaptığımızda,bizleri bir hediyeyle mükafatlandırdığını,ve hayatımıza mobil sohbetin girdiğini hissettiğimizde mücize ile karşılaştığımızı biliriz.

insanın hayatta mobil sohbet ile kendini şanslı hissetmesi kadar güzel birşey olamaz herhalde.Bizim de kendimizi şanslı hissetmemiz mobil sohbete bağlıdır.

Mobil Sohbetle Eğlence Zamanı

Mobil sohbetin sevgisi dillerden dillere,destan yazdırdığını,sözcüklere sığmadığını bilmekteyiz.Mobil sohbetin,doğan günümüze en büyük sebebtir.

Mobil sohbet odalarını sevmek,sanki bütün herkese kafa tutmak,bütün kötü şeyleri pembe görmek gibidir.Mobil sohbet yanımızda olduğu sürece,sevginin,aşkın,sohbetin,muhabbettin,bütün sevdiklerimizin yanında olduğunu biliriz,hissederiz.Hayat bizleri yıpratsa da,düşsek de,yenilsek de,mobil sohbet odalarının bizleri kaldıracak elleri olduğunu anlarız.

Mobil Chat Sohbet

Bu yüzden korktuğumuz da korkularımızı yok edecek sevinçlere çeviriyor.Çünkü sevmenin en güçlü yanı olduğunu öğrettiğini biliriz.

Mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına girince,yeniden doğduğumuzu,yeniden emeklediğimizi,yeniden yürüdüğümüzü,ilk sözcükleri konuştuğumuzu,mobil sohbete girdiğimizde bedenimizde kavrulurcasına anlarız.

Mobil sohbet odaları

Mobil sohbet odalarında ilk sevinç gözyaşlarını döktüğümüzü mutlulukla güldüğümüzü anımsarız.

Değerli okuyucular:

Anlayacağınız hayatımızı mobil ile mobil sohbet odalarında yaşarız,herşeyi temize çekeriz,hatalarımızdan ders çıkarmayı,günahlarımızı aşklarımızı.

Mesela bazen korkarız,kaybetmekten.Bizler için kurulmuş dünyada,dünyamızda tekrardan koyup gitmekten.Bizler sevdiklerimizle mobil sohbette boğulmaya razıyız.Yeter-ki bizlerin sevgisi aşkları dilimizden eksilmesin.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Eğlence Programları başlıklı makalemizde Mobil Sohbet Eğlence Programları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 100 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2019

Cevap bırakın