Mobil Sohbet Eğlence Programları


Mobil sohbet kullanıcıların internet üzerinden,sesli konuşmalarına,görüntülü konuşmalarına,yazılı iletişime olanak sağlayan bir internet sitesidir. Geçmişte (irc) olarak bilenen,yılların ortasında geçmişimize mobil sohbet siteleri olarak adını değiştiren,daha sonra Google-Choreme olarak arama motorlarında “sohbet“diye bulundurmasına sebeb olmuştur.

Mobil Muhabbet

Buda mobil sohbet platformlarının,bugün dünyanın her köşe bucağında,en büyük sohbet portalı olarak bilinmektedir.Mobil sohbet sunucularına,girmek için adres arama çubuğuna”www.zsohbet.net”yazmanız yeterlidir.

Sohbet sitesine girdikten sonra ise,ister arayüzde görüntülenen popüler odalar,ya da farklı nicklerle karşılaşma imkanı,yada sesli ve görüntülü konuşma içerisinde sevdiklerinizle,yukarıdaki arama çubuğunu kullanarak dileğiniz odalar içerisinde bulunabilirsiniz.

Mobil Sohbet 2
h

Mobil sohbet odalarının trafiğinin oldukça büyük bir kısmı da,sohbette müzik imkanından kaynaklanmaktadır.Mobil sohbet odaları sayesinde,dileğiniz sanatçıya,albümden istediğiniz parcaları,şarkıya göre istek yaparak keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Örneğin:Canınız Müslüm-Gürses mi dinlemek istedi?Mobil sohbet odalarının yayıncıları sayesinde,Müslüm-Gürses-i ücretsiz bir şekilde şarkılarına ve albümlerine ulaşmanız birkaç tık uzaklıkta.

Mobil Sohbet Burada

Üstelik sohbet odalarında,sohbet ettiğiniz insanlar ile,sohbet odalarına girip sohbet de edebilirsiniz.Mobil sohbet sunucuları,tamamen sohbet ve muhabbet üzerine kurulmuştur.Ve bu sebeble içeriğin tamamı insanlarla iletişim odalarını, oluşturmaktadır.

Mobil sohbet,bu sayede kullanıcılarına bağlantı hızlarının elverdiği ölçüde,kaliteli suretiyle sohbette kesintisiz sohbet fırsatı sunmuştur.Mobil sohbet odalarının çılgınlığı öyle bir boyutlara varmıştır ki,Mobil sohbet odalarının popülerliği,ücretli üye girişleri olan paralı siteleri,gölgede bırakarak içeriğiyle yerli ve yabancı çok girişleri olan mobil sohbet odaları birçoğunu insanlarla tanıştırarak teknolojiye adını yazdırmıştır.

Mobil sohbet içerikleri,o kadar geniş boyutlara ulaştı ki,artık görevli yetkilerine şikayet etme,telif hakkına sahipsiniz.Tek yapmanız gereken yine yukarıda bahsedildiği gibi,tarayıcınıza ilgili eklentileri eklemektir.

Bir önceki yazımız olan MOBİL SOHBET ODALARINDA ASKIN İ HALİ başlıklı makalemizde MOBİL SOHBET ODALARINDA ASKIN İ HALİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 90 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2019

Cevap bırakın