Mobil Sohbete Nasıl Bağlanılır


Mobil sohbet odalarında gelecekteki olayları kaçınılmaz bir biçimde,belirleyen ilahi iradenin insanlarımız ve toplulumuz için çizilen yaşayışlarımızı bilemeyiz.Ama bildiğimiz birşey var,mobil sohbet odalarında yurt özlemimizi yaşadığımızda giderdiğimiz.

Mobil sohbet odalarında sohbetimize ölçü ile kalıplara erdirerek bir karakter sağlarsak umduğumuz yerlere geliriz.Mobil sohbet odalarına ücretsiz internet ağı ile mobil telefonlarımızla girebiliriz.

Dağda,ormanda,kırda,yaylada,köyde,çobanlık hayatımızda,doğa güzelliklerinde gezindiğimiz de,rahatlıkla girebilir,özlemlerimizi giderebiliriz.Mobil sohbet odalarına,ozanlarda girebilir,çobanlarda girebilir,sohbet ettiklerinde tanışma vesilesine de ermiş olurlar.

Böylelikle çekiciliğini,güzelliğini yaşanmışlığını,birkaç çoban arkadaşımızın sohbetini de karşılıklı konuşmalarına da hemen hemen şahit olabilirsiniz.Sohbet odalarında herkesle karşılaşabilir varlıklarını hissedebilirsiniz.

Örneğin güzel bir betimleme yapalım,Anadolu insanlarından çobanların uzun uzun çaldığı kavalın sesi,anlayabilen için,Anadolu insanıyla empati kurabilen,mobil sohbet odalarına giren insanların kişiliklerine değer veren,bir anlatım şekliyle çalmasıdır.

Bazen yaşadığı acı hatıralarınıda yaşadığı tanık olaylarıda o ezqilere yansıtmasıdır.

Bazen mobil sohbet odalarında sohbet ettiklerinde,nasıl görürseniz öyle hisseder görürsünüz.Çünkü sosyal ortamda yetişmiş olanlar gönül gözüylede görmesini bilir.

Mobil sohbet odalarında,sohbetine narinliğini de,güzelliğini de bin bir insanı içinde barındırarak ilerler.Mobil sohbet odalarında,kişilerin varlıklarını toplumsal koşullarını gereksinimlerini korur.Teknolojinin hızla gelişmesi insanların sosyalleşmesine yardım ederken,aile bütünlüğünü de korumuş olur.

Çünkü toplum sayesinde mobil sohbet odaları inancını ifade ettiği sürece dilden dile dolaşacaktır.Mobil sohbet odaları,her şeyden önemlisi de vatan sevgisini bize aşılar.

Toplum hayatında mobil sohbet odaları derin izler bıraktıran insanlara,sohbetin tarihini de bağımsızlığını da korur.Böylelikle gurbetçi kardeşlerimizin Türk toplumuna olan vatan sevgisini,özlemini de karşı duyduğu hayranlıklarına,hasret hasret duygularına bir nebze de olsa gidermiş olur.

Dilin dış dünyaya yetmediği durumlarda mobil sohbet odaları imgeleriyle,duyarlılığı ile hayal gücüyle,bağlantı kurar.Etkileyici heyecan verici hayranlık uyandırıcı mobil sohbet odaları kullanıcılara kolaylık sağlar.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular başlıklı makalemizde Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 102 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Mart 2019

Cevap bırakın