Mobil Sohbet Uygulamaları


Mobil sohbet uygulamaları ve muhabbetine insanların anlamalarına adapte etmelerine çalışmıştır.Hayranlıklarını da yansıtmıştırlar. Mobil sohbet odalarına insanlar sevgisiyle hükmetmiş kültürlerini sohbete yansıtarak olumsuz düşünenlere taviz vermeksizin köklerine bağlı kardeşliğini kaleme almıştır.

Mobil sohbet odalarında sohbetiyle azmiyle başarıyla ilerleyen ZSohbet.Net mobil sohbet sunucu,edebiyle ve ahlâkıyla bilinmekte olmazsa olmazların dışına çıkmamaktadır.

Günümüzde binbir sohbet siteleri bulunmaktadır,heryaştan insanlarda girmektedir.Lakin önemli olan burada +18 konuşmara yer verilmemesidir.

Ve her mobil sohbet odasında +18 odaları bulunmakta ve rahat sohbet edilmemektedir.

Burada ZSohbet.Net sunucu buna izin vermemekte gelen insanların rahatını sağlamaktadır.

Mobil sohbet odaları dile,ve üsluba önem vermiştir,en uygun kurallarına ve sorumluluklarına kadar ilerlemeyi düşünmüştür.

Her mobil sohbet sunucusunda olaylara durumlara,iğneleyici sözlere,alaylı ifadelere karşı bir uyarma üslubu yoktur,herkese göre beni ilgilendirmez,düşüncesi de bulunmakta,böyle yerlerde bulunmak kimse ister mi?

Hakkını savunmayan haklı ve haksızı ayırmayan sohbet odalarında durmamızın anlamı olmaz.Herkese eşit davranılmalıdır.Bu yüzden her sohbet sunucusu bir değildir.

ZSohbet.Net mobil sohbet sunucusu,öğretici yönü bakımından,sohbet özelliğini gösteren,eleştiri içeriği olsa bile yetkileriyle,incelemesi,gelen insanlara bizler burada sizlerin rahatınız için denilmesine,ve kimsenin hakkını yenilmemesine en ideal karakteri ve kişilikleriyle ilerlemesiyle kendini göstermiştir.

Herkesçe bilinen (irc) dönemindeki sunucuların bulunmaması,ve hedefleri olan ZSOHBET.NET sunucusu efsanesi,çağrıştırması,anımsatması ile onların yerine adını sohbetini hedefini birlikteliğini sunmuş ve planlamaktadır.

Unutmayalım ki,herkesin hedefi ve idealleri vardır.Gerçek düşünceleri olabilmesi için ise,hayaline bir planı programı olabilmesi,bir nedene bağlı olması lazım.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular başlıklı makalemizde Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 78 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Mart 2019

Cevap bırakın