Mobil Sohbet Odalarının Bakış Açısı


Değerli okuyucular ilk önce,mobil sohbet odalarının temel farkı nedir?Bence sonunun cevabını verelim,sohbetimize ilerleyelim.

Mobil sohbet odalarının,aralarındaki temel fark,sohbeti gözlemleyen sohbetçi,olayların oluşmasına ve sohbetin akışına belirleyici rolüyle müdahale edendir.Sohbetiyle gözlemleyen sohbetçi,konuşurken de,sohbet ederken de etrafında olup bitenleri izlemek mecburiyetindedir.

mobil sohbet 1

Çünkü olaylar müdaheleye renk vermek isterse,tarafsız bir tutumla savunmalı,anlatıcı ve adil davranmalıyı bilmelidir.Mobil sohbet odalarında (nickname) olarak sohbetimizi etsek de,biz o nicklere kişiliklerimizi ve özelliklerimizi yansıtmalıyız.

Bir sohbet odasına varlığımızı ve özelliklerimizi ve bu özelliklerimizi nickname olarak duyularımızda uyandırdığı izlemleri,sohbet aracılığıyla,gözümüzde canlandırarak anlatmalı ve mobil sohbet odalarının,sohbetinden yararlanmalıyız.

Muhabbet Sitesi 2019

Hepimizin bildiği gibi mobil sohbet odalarını,sohbetiyle ve insanların samimiyetiyle,hem iyi ve hem kötü taraflarıyla tanırız.Mobil sohbet odaları toplumun problemlerine ve bireyin toplum içindeki sorunlarına çözüm yolu bulurken birde yanlarında olduğunu göstermektedir.

Mobil sohbet odalarında,dürüstlüğün bir arkadaşlığı dostluğa çevirmedeki etkisi,sabırlı aile bağlarında bağlı olan kişiler tarafından ve öz denetim sayesinde başarıyı elde eden kişiler tarafından oluşur.

mobil sohbet 5

Mobil sohbet odaları sohbette kendimizi tanıtmak bilgi vermek eğlendirmek bilgilendirmek estetik zevk uyandırmak vs. güzelliklerle buluşturarak,sohbette şunun farkına varmalıyız”Niçin-Neden-Nasıl-“gibi düşünerek kendimizi ifade etmeliyiz.Böylelikle mobil sohbet odalarının,sorusunun cevabını alırız.

Sohbet odalarında bir kitle yoğunluğu istiyorsak,sohbetimizin etkili olmasını sağlamalıyız.Böylelikle katılımcıların farki birden,beşe ve beşten yüze derken farkının artışını görmüş olursunuz.Çünkü sohbet mobil odalarında insanların illeri,yaşları,cinsiyetleri,meslekleri,kültürleri,beklentileri ne olursa olsun durumlara değişiklik gösterebilir.Bu yüzden ayrımsız bir sohbet bizlerin bulunduğu ortamı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odalarını Anlamak Ve Çözümlemek başlıklı makalemizde mobil sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 67 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Mart 2019

Cevap bırakın