MOBİL SOHBET


Mobil Sohbet deyince akla ilk gelen sizin de bildiğiniz gibi insanların sevdikleriyle değer verdiği insanlarla ailesiyle akrabasıyla Mobilden sohbet etmesidir.

İnsanlar realde veya sanal dünyasında tanıştığı dost edindiği kendisi için değerli gördüğü insanlarla real de de sohbetini devam ettirmek istediği insanlarla Mobil sohbet sayesinde sohbetlerini devam edip arkadaşlıklarını dostluklarını ileri ve ciddi boyuta taşımaktadır.

İnsanlar ailesiyle sevdikleriyle değer verdiği insanlarla sürekli görüşüp konuştuğu arkadaşlarıyla dostlarıyla bile mobil sohbet aracılığı ile sohbetlerini devam ettirmektedir. Ailemizin arkadaşlarımızın dostlarımızın bizi seven insanların bize ulaşması için kurulmuştur mobil sohbet

Kimi insanlar cep telefonların dan olsun Skype ten olsun Watsaptan olsun saatlerce sevdikleriyle arkadaşlarıyla dostlarıyla mobil sohbet sayesinde sohbet etmektedir. Bazı insanlar bu sohbetin dozunu kaçırsa da Mobil sohbet Türkiye’nin son teknolojisi olarak adından söz ettirmiştir.

Tabi Mobil sohbetin de iyi ve kötü yönleri olmaktadır. Mobil sohbetin iyi yönleri şöyledir.

  • Mesela diyelim şehir dışında okumaya gittiyseniz veya şehir dışında çalışıyorsanız aileniz sevdikleriniz ve size değer veren önemseyen insanlar size ulaşmak istiyorsa sizi merak ediyorsa Mobilden watsaptan veya Skypten arayarak size ulaşma imkanını yakalar ve size rahatlıkla ulaşabilir.
  • Eskiden cep telefonu bilgisayar yokken Mobilden sohbet etmek imkansızdı. İnsanların birbirine ulaşması çok zordu. Mektup yazarak sevdiklerinden haber 2-3 ayda bir haber alıyorlardı. Ama Şimdi teknoloji gelişti ve insanlar her saniye her dakika sevdikleriyle mobil sohbet sayesinde birbirilerine ulaşmakta özlem ve hasret gidermektedir.

Bir önceki yazımız olan KAMERALI GÖRÜNTÜLÜ SESLİ MOBİL SOHBET başlıklı makalemizde KAMERALI GÖRÜNTÜLÜ SESLİ MOBİL SOHBET hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 103 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2019

Cevap bırakın