Mobil Sohbet ile Mutluluk Nasıl Yaşanır


Mutluluk elde etmek için peşinden koşulacak,sonra da kaybetmemek için çaba sarfedilecek bir şey değildir.Mutluluk;senden bağımsız olarak,istediği zaman gelir,dokunur sana.Önemli olan o eşsiz temas anının mobil ile mobil sohbet odalarına giriş yaptığında akıl erdirmektir.

insan mutluluğu tek bir etkene taşımamalıdır.Mutluluk mobil sohbet odalarında ettiğin edebî sohbette ve muhabbette olduğunu söyler.Mutluluk ucu açık bir hissiyattır,bu hissiyatta mobil sohbet odalarında sohbet ettiğin arkadaşların kalplerinde buluşur.

Sohbet ederken biz insanlar her şeye üzüldüğümüz gibi sevinebiliriz de.Bazen elde olmayan sebeplerle mutsuz olsak da mobil sohbet ile mutluluğun tadına varmak için,bir yaşam tarzı olarak sohbet odalarını benimsemek,hayata pozitif yönden bakmak,ve mobil sohbet odalarına girdiğin zaman;Örneğin,bardağın dolu tarafından bakarsanız hayatın sohbet odalarına yansıdığını ve sizlerin mutluluğu olduğunu görürsünüz.Bunu yapabilmenin en kolay yolu ise içinde bulunduğun durumdan şikayet etmemektir.

Çünkü mobil sohbet odalarında o kadar insanlarla tanışırız ki,bay bayan fark etmez,yaş cinsiyet fark etmez.Bizlerin kalpleriyle,ve yürekleriyle sizlerin yanında olur.Duygusal bir bağlamda olsanız da gözlerinizdeki yaşları mobil sohbet ile gülümseyerek silersiniz.

Düşünsenize arkadaşlar,Dünyada savaşın içinde canını kurtarmaya çalışan insanlar,Afrika da açlıktan ölen insanlar çocuklar var.işte burada yine mobil sohbet odaları devreye giriyor.Diyorsunuz sanki ne yapıyor değil mi?tabiki cevap verelim.

Mobil sohbet ücretsiz internet ağı üzerine mobil sohbet odalarıyla yurt dışına elini uzatmıştır.Sizce mobil sohbet odalarında Afrikanın her ülkeden gelen insanlar yokmu var.Peki neden mobil sohbet onlara bir gülümseme,bir sevgi sözcüğü,bir mutluluk vermesin.Sevmesin kucak açıp ailesinden bilmesin.

Bizler illaki aynı kandan olmamız mı gerekir?Tabi ki hayır hepimiz kardeşiz.Bu yüzden mutluluklarına bir parça gülümseme sağlar mobil sohbet odaları işte.Mutlu olmak için sahip olduğumuz her şeyin kıymetini bilelim.Kaybettiğimiz zaman üzülen yine biz oluruz.Çünkü farkına varamadığımız mutluluğun kaybettiğimiz de anlarız.

Mobil sohbette mühendislik yaparak içeriğini merak ederiz.Hesap yapmaktan düşüncelere katmaktan ibaret sayarız.Mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına girdiğinde asıl önemlisi,insan mühendisliğini çözebilmekmiş..

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odaları Bir Mutluluktur başlıklı makalemizde Mobil Sohbet Odaları Bir Mutluluktur hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 86 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Şubat 2019

Cevap bırakın