Mobil Sohbet Odaları Bir Mutluluktur


Mobil sohbet odaları dünya kadar azgın sularla kaplı,gel gitlerle kayalara çarpan bir okyanustur.Bazen tehlikeli bazen huzurlu.Çeşit Çeşit canlı barındırır içinde,farklı ilden farklı şehir veya ülkelerden.Çok büyüklerde vardır içinde,çok küçüklerde.Bu döngü mobil sohbet ile mobil sohbet odalarına girdiğinde devam eder.

Ama ne zaman sana kötü yüzünü göstereceği belli olmaz.Bu yüzden mobil sohbet odalarında edeceğimiz sohbetimize ve muhabbetimize dikkat ederek yol başlangıcına girmeliyiz.Mobil sohbet odaları Bir tusunami,fırtına veya bir vurgundur.Başına geldiği zaman mutluluğuyla kaybolursun.

Ama bunlardan kaçı seni mücevher dolu bir madene götürebilir ki?Mobil sohbet odaları işte o mucizeleri bize yaşatıp,götürür. Mobil sohbet odalarında yaşadığın mutluluk kah ağlatır kah güldürür.Bazen çok mutlu ederken,mutluluk gözyaşlarını sel gibi yağmur gibi yağdırır.

Mobil sohbet odaları öyle bir mutluluk ki,Unutulmuş büyük şehirlerin gölgesi altında ezilmiş,memleketlerinden ayrılmayan insanlara büyük bir avantaj ve yardım etmeyi arzulamıştır.Mobil sohbet insanların gözlerinden sızmaya başlayan ışığı gördüğünde işte o zaman elini ücretsiz mobil internet ağına attı.Geliştirerek herkesin yüzündeki gülümsemeye bir adım daha yaklaştırdı.

Çünkü mobil sohbet odaları mobil sohbet ile iletişim sağlayarak sohbet edenleri zorlu bir mücadeleye el atarak,zorlu bir mevsimin ilkbaharından kopup gelen birer çiçek görmüştü hepimizi.Bizim rahatımızı düşünerek,gülümsememizi,mutluluğumuzu kat kat arttırmak istiyordu,ve başardı diyoruz.

Mobil sohbet odalarına dışarıdan baktığımızda mutlu ve huzurlu insanlar,çevrelerine arkadaşlık duygusunu benimseyen insanlar,sosyallesmeye bir adım daha yaklaşan farklı insanlarla bir millet gördüler.Kadınların özgüven artışları,muhabbet ve sohbetin eşit ahlakıyla ve edebiyle kadın erkek yaş din dil ırk ayrımı yapmadan ilerleyen bir millet gördüler.

Unutmayalım ki mobil sohbet odalarıyla edilen mutluluk tıpkı,kişinin kuşlar gibi kanat çırpması,yüzünden kocaman gülümsemenin eksik olmaması demektir.Bazen kazanılan bir sınav,bazen iyi bir haber,bazen sıcacık bir sevgi sözü mutlu olmamıza neden olur.Ama sebebi ne olursa olsun mutluluk dünyanın en güzel duygusudur.

Mobil Sohbet odalarında,sohbet ederken kimi insana cesaret verir.Onu alıp başka dünyalara götürür.Kiminin özgüveninin artmasına neden olur.

Mobil sohbet ile mutlu olmanın pek çok yolu olduğu kuşkusuz bir gerçektir.

Bir önceki yazımız olan Görüntülü Mobil Sohbet başlıklı makalemizde Görüntülü Mobil Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 57 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Şubat 2019

Cevap bırakın