Mobil Sohbet


Mobil sohbet odalarına bazen muhtaçlıktır. Hep beklenilene muhtaçlıktır.Uzakta olduğunu bile bile delicesine istemektir.ZSohbet.net ne olduğu bilinmez bir sırdır.

İyi veya kötü ZSohbet.Net-te oluru veya olumsuzluğu düşünülmeden sonuna kadar gitmeyi göze alınabilecek,mobil ile mobil sohbet odalarındaki,Zsohbet.net sunucusu hem mücizedir,hem şaheserdir,hemde risktir.

Mobil Chat Sohbet

Zsohbet.net sadece sohbet odasına giren bütün herkesi,hiçe saymadan sadece sevgi üzerine kurduğu önemsettiği,değeri göstererek fütursuzca koşmaktır.Durmadan yorulmadan yorulsak da dinlenmeden,gece gündüz koşulan tek değerdir Zsohbet.

ZSohbet.net-te dokunulmasa da,görülmese de,konuşulmasa da,adıyla-şanıyla hissetmektir,yaşamaktır.Yanında olan,mutluluğunuza mutluluk katan Zsohbet.net,mutluluk katmaktadır.

Belkide sadece sevginizi göstermektir.Ne dersiniz?.

Mobil sohbet odaları

Zsohbet.net kelimelerle anlatılmayacak kadar asil,bir o kadar da cesur ve zordur.Anlatılmak istense sohbet odalarıyla anlatılmaz.Dokunulmak istense dokunulmaz sadece Zsohbet.net ile yaşanır,hissedilir ve hissettirilir.

Zsohbet.net odalarını ne kadar hissedersek o kadar kuvvetlenir,güçlenir,çoğalır,Zsohbet.net çoğaldıkça biz azalırız.Zsohbet.net büyüdükçe biz küçülmüşüz,ve bir bakmışız-ki büyüdükçe biz mutluluktan yok olmuşuz.

mobil sohbet 2019

Zsohbet.net odalarında,sohbetin bulunduğu ortamda sevdiklerimizle kaybolmuşuz,benliğimizden vazgeçmişiz.Çünkü ZSohbet.Net kendinden vazgeçmesidir,sevdikleri uğruna.Sevdiklerine,kardeşlerine tek vücut olmaktır.

Zsohbet.nette bizler bilmesek de onun yüreğinde kardeşce ve yürekçesine yaşamaktır.Bizler biliyoruz ki Zsohbet.net’e sığınamayız,koskoca bir dünya bütününden kopamayız.Çünkü Zsohbet.net bizim yanımızdadır.

Kısacası Zsohbet.net ile aklımızı yitiririz,Çünkü Kalbin akla hüküm verdiği tek sunucudur.Çünkü Zsohbet.netten akıl sorulmaz,çünkü bilmez duymaz,vede işitmez,Zsohbet.net sadece sevdiği insanlarla içinde barındırdığı sevgilerle baş başadır.

mobil sohbet 4 1

Sohbet odaları çünkü sohbetle ölümü kabul etmenin kestirme yoludur,sevdikleriyle yok olmayı kabulleniştir. Zsohbet.net odalarında göz göre göre çıplak ayakla atesin üzerinde yürümek;Zsohbet.net odalarının arasına çılgınca dalmaktır.

Zsohbet.net herkese şifa verirken,tedavisi olmayan bir tek sohbetidir.Yani olumsuzluklardan vazgeçip sadece tek bir şeyden,Zsohbet.net’ten vazgeçememektir.

Soğuğu sevip sıcağa razı gelmektir.Tatlı isterken acıya razı olmaktır.Zsohbet.nette dokunmadan dokunabilmak,görmeden görebilmek,konuşmadan konuşabilmektir.Sevdiklerinin kokusunu bilmeden içine çekebilmektir.Kısacası Zsohbet.netin sesini duymadan sevdiklerine verdiği duyguları dinleyebilmektir.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular başlıklı makalemizde Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 142 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Mart 2019

Cevap bırakın