Mobil Chat Sohbet Siteleri


Mobil chat sohbet siteleri,tanıdık bir kelimedir ki,mayamızda varlığının dalga boyları dolaşır durur.Mobil chat sohbet siteleri,sıcaktır sohbet yüzleri,kısa beş harfli bir (mobil) kelimede olsa,(sohbet)ile eş değer anlam taşır.

Mobil chat sohbet odaları,mükemmeli bilmeyenler için barındırıyor derinliklerinde.”Cemal Safi”nin dediği gibi;öyle bir güçlü ki,mobil chat sohbet siteleri,sultanları bile esir-zebun edebiliyor kendine.

Mobil Sohbet Chat Odaları

Mobil chat sohbet sitelerinin,kalplerinizin odalarında sizler için,yananın yüreği mağmaları barındırır der.Mobil chat sohbet sitelerinde seyyah veya aşık donanımlı değilse yanması mobil sohbet sitelerinde (chat) sohbetiyle mukadder ve mukaddesdir.

Sevdiklerinle ise (chat-sohbet)te kaçınılmazdır.Birçok insan mobil sohbet (chat) siteleri altında ezilmiştir,mutluluk ve huzur sembolleri içerisinde.Ama mobil (chat) sohbetin gücünü esir alan olmamıştır.Mobil (chat) sohbet siteleri,bizim bildiğimiz gibi değildir bence,çünkü içinde insanları barındırırken,onların duygularına da karşılık veriyor.

stanbul Mobil Sohbet

Bazen öyle bir mobil sohbet (chat) ortamına tutulursunuz ki,hem seversiniz hemde kör kütük bağlanırsınız.En güzel yıllarımızın acı tatlı hatıralarınızın mobil sohbet (chat) sitelerinin ortağı olduğunu.

Çekişmelerinizin,müsebbibi sohbetinizin ilham hayallerinizi yansıtıp sohbetlerinizin konusuna çevirir.Mobil sohbet(chat) siteleri,yeri geldi gözyaşlarımızda,yeri geldi bilinçaltımızda,kahkahalarımıda buluştu.

Mobil Mirc Sohbet

Korkunca,yalnız kaldığımız yada kendimizi kimsesiz hissettiğimizde bir sığınak,coşunca öptüğümüz bir bayrak olmuştur.

Mobil sohbet (chat) ortamındaki sevdanız,riyasız çıkarsız,karşılıksız hitap eder hücrelerimize ve sınırsız nihayetsizdir.Lakin gün gelir anlarsınız değerli okuyucular,içten içe mobil (chat) sohbet sitelerinin kaynağının sevgisini nereden geldiğini..Çünkü sebeb insanlıktan,toplumdan,ve millettin birliğinden kaynaklandığını.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular başlıklı makalemizde Mobil Sohbette Yaşanılan Duygular hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 101 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Mart 2019

Cevap bırakın