MARDİN SOHBET


Sevgili ve değerli arkadaşlarımız bu yazımızda size Mardin Sohbet Muhabbet odaları ve Mardin Sohbet siteleri hakkında yazımı paylaşacağım.

  •  Mardin Güney Doğu Anadolu bölgesinde yer alır. Mardin’in ilçeleri Dargeçit, Derik, Kızıltepe, Midyat, Mazıdağı, Nusaybin, Ömerli, Savur ve Yeşilli dir.
  • Mardin’in tarihi ve turistik yerlerini şöyle bir anlatayım size : Dara Harabeleri başta olmak üzere, Altunboğa Medresesi, Savurkapı Medresesi, Sabancı Kent Müzesi, Mardin Kalesi, Mardin Ulu Cami, Mor Gabriel Manastırı, Gelüşke Hanı, Kasımiye Medresesi gibi turistlerin gezip görebileceği en güzel yerlerdir.
  • Mardin’in yöresel yemeklerine de şöyle bir bakalım. İşkembe dolmasına Mardin insanları Kibbe adıyla bilirler. Mardin usulü içli köfteye Mardin insanları İrok adıyla turistlerin hizmetine sunulmuştur. Bu yöresel yemeklerin dışında Kaburga dolması, Dobo, Soğan Kebabı, Firkiye, Sembusek, Accin, Alluciye gibi yöresel yemekler herkesin damak zevkine göre değişir.
  • Mardin insanları çok temiz kalpli iyi yürekli çok kıskanç ve sevdiklerine aşırı derece de değer verir onların kimseyle konuşmasına izin vermez sevdiğine bağlı bireylerdir.
  • Mardin Sohbet Muhabbet Sitelerinde insanlar çok temiz kalpli sohbet etmeyi seven sohbet etmekten keyif alan ve sohbet etmek onlar için ayrı bir keyiftir diyerek yolunu çizen Sohbet sitesidir.
  • Mardin Sohbet sitelerinde asla birbirini kırmayan incitmeyen her zaman saygı ve kaliteli insanların sevgi dolu sıcak samimi insanların muhabbet ettiği sohbet sitesidir.
  • Mardin sohbet odalarında birbirini seven değer veren kıymet vermesini bilen insanların var olduğu ve sevdikleriyle dostlarıyla arkadaşlarıyla Mardin sohbet odalarında keyifli muhabbetler oluşmakta ve Mardin insanları dışında bir çok yerden insanları içinde barındırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 73 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2019

Cevap bırakın