ERZURUM SOHBET ODALARI


Sevgili okurlarımız ve değerli dostlarımız bu yazımızda size Erzurum Sohbet odaları ve Erzurum sohbet siteleri hakkında bazı bilgileri paylaşacağım.

  • Erzurum Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük ve en soğuk illerinden biridir.Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük 3. ilidir.Erzurum’un ilçeleri sırasıyla şöyledir.Tortum,İspir,Horasan,Oltu,uzundere, Şenkaya,Narman,Hınıs,Pzaryolu,Karaçoban,Tekman, Çat,Karayazı, Aşkale,Palandöken,Yakutiye,Pasinler,Köprüköy,Aziziyedir.Ayrıca Erzurum etrafı dağlarla kaplıdır.
  • Erzurum’un tarihi turistik yerlerini de şöyle bir görelim
    Erzurum Murat Paşa Cami,İbrahim paşa Cami,Erzurum Ulu Cami,Rüstem Paşa bedesteni,Lala Paşa Cami,Öşvank Kilisesi,Erzurum saat Kulesi, Erzurum Ilıca Kaplıcası,Pasinler kaplıcası,Erzurum Arkeoloji Müzesi, Erzurum Kalesi,üç kümbetler,Narman peri bacaları,Çobandede köprüsü,Tortum Gölü,Aziziye Tabyası,Yakutiye medresesi,Nene hatun Milli Parkı,Erzurum Atatürk evi,Palandöken kayak merkezi,Çifte Minareli Medrese,Tortum Şelalesi gibi bir çok tarihi ve turistik yerleri içinde barındıran güzel şehrimizdir
  • Erzurum’un yöresel yemekleri de bir başkadır.Onları da kısaca görelim. Aşotu çorbası,Haşuta,Dut çullaması,Lor dolması,Erzurum Ketesi,Su böreği gibi çeşitli yöresel yemekler insanların beğenisine sunulmuştur.
  • Erzurum insanlarının çok sıcak kanlı esprili sevdiklerine yakınlarına çok değer verir sevdikleri ailesi ve yakınları onlar için kıymetlidir. Sohbet etmekten de ayrı bir tat alırlar.
  • Erzurum sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde her karakterden her çeşit insanları dil din ırk ayrımı gözetmeden her yöreden gelen insanları Erzurum sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde görebilirsiniz.Ve Erzurum sohbet odalarında sohbet sitelerinde farklı yörelerden farklı karaktere kişiliklere sahip yeni insanlarla tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz
  • Erzurum sohbet odalarında yeni insanlarla tanışmak arkadaş edinmek yeni arkadaş ortamı yaratmak dışında sohbet odalarında eğlencenin müziğin kalbi de Erzurum Sohbet odalarında atmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Aydın Sohbet başlıklı makalemizde Aydın sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 113 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2019

Cevap bırakın