ARTVİN SOHBET ODALARI


Merhaba arkadaşlar Artvin Sohbet odası nasıl hizmete başlamıştır biraz bahsedeceğim.

  • Artvin şehrimizin gezilecek turistik yerleri Atatepe,Cehennem Deresi Kanyonu,Çifte Köprü,Delikkaya,Arsiyan Yaylası,Yaylalar Köyü, Tekkale Manastırı,Satlel Kalesi,Mençuna Şelalesi,Maral Şelalesi,Yıldız Gölü,Ferhatlı Kalesi,Otingo Kaplıcası,Karagöl Sahara Milli Parkı,Beyazsu Yaylası,Dolishane Kilisesi,Hatila Vadisi,Kafkasör Yaylası,Atabarı Kayak Merkezi,Barhal Kilisesi,Maçahel Yaylası,Ciro Şelalesi,Yaşam Tarzı Müzesi gibi Artvin’in harika yerlerindendir.
  • Artvin’in en meşhur yemekleri Katmer,Erişte,Kışlık kavurma,Keşkek,Herisa,Şilav,Püşürük çorbası,Çinçar Çorbası, Tutmaç Çorbası,Ayran çorbası gibi farklı tatlara ev sahipliği yapmaktadır.
  • Artvin’in Vadileri Çoruh Vadisi,Ortaköy Vadisi,Altıparmak Vadisi, Murgul Vadisi, Artvin’in yüz ölçümü 7.537 km karedir.
  • Artvin insanları adam gibi adam esine dostuna sevdiklerine sahip çıkan koruyan kollayan asla sevdiklerine zarar gelmesini istemeyen her şeye göğüs geren insanlardır.Artvin insanları bu özelliklerinden dolayı herkesin göz bebeği haline gelmiştir.Çünkü bu zamanda bu özelliklere sahip insanlar bulmak çok zordur. Bu özellikleri her gelen misafirleri şaşkına çevirmiştir.
  • Artvin de böyle yapıya sahip adam gibi adam görmeleri hem şaşırtıp hem mutlu etmiştir.Ve Dışarıdan buralara gelen misafirler Artvin Sohbet sitelerini ve Sohbet odalarını açmalarını açtıktan sonrada bu Sohbet odalarında çok başarılı olacağını ve emin adımlarla ilerleyip büyüyeceğinden emin olmaktadır deyip bir öneri sunmuşlardır. Artvin insanları da bu öneriyi yerine getirip IRC dünyasında emin adımlarla ilerlemektedir.
  • Artvin insanlarının Artvin sohbet odalarında da adamlığından kalitesinden asla ödün vermemiştir.Artvin sohbet odalarında özellikle bayanlara karsı daha kibar ve daha nazik yaklaşırlar. Artvin sohbet odalarındaki insanlara karşı koruyucu ve kollayıcı yapısı herkes tarafından alkışlanmaktadır.Asla seviyesini ve kalitesini yerlere düşürmemektedir.Artvin sohbet odaları bu sayede kaliteli ve seviyeli bireyleri içinde barındırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 91 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Mart 2019

Cevap bırakın