Artvin Sohbet


“Selamun Aleyküm”Değerli okuyucularımız Artvin mobil sohbet odalarının bize yansıttığı cennetin göz kamaştırıcı ahenkleriyle sizlerleyim.

Kalabalık gürültüden uzak,sohbetiyle nefes aldıran bir platformunda bulunmak hayal etmek bile eminim ki güzel bir histir.Yeni insanların hayalini kurmak,onlarla iletişime geçip sohbetimizi geliştirmek,bir nevi kendimizi kaybetmek diyelim mi?

Yeni kültürleri sohbet odalarında hem mobil cihazlarla hem Pc(bilgisayar) yardımıyla öğrenmek hemşerilerimizle diyalog halinde muhabbet etmek,niceleri,bu heyecanı ruhumuzda bedenimizde hissetmek?Bu duyguları neden Artvin sohbet odalarında hissetmeyelim,neden bizlerde dostluk sevgisini aşılayıp aşık olmayalım.Radyo ortamında bir şarkı dinlerken kendimizden geçmeyelim herseyi unutmayalım?

Hepimiz çalışıyoruz yoğun tempo içinde nefes alamıyoruz bunalıyoruz sıkılıyoruz,neden insanlar arasında sohbetsiz ve muhabbetsiz iletişim diyaloğu olmayan biryerde nefes alalım.Mobil cihazlarla teknoloji gelişmedi?Bizlere mobil sohbet odalarında bu kolaylık saglanmadımı peki neden girmeyelim.

Bizlerde girip kendimize neden bir farklılık yaratmayalım.O zaman girip görülcek duygulara tercüman olan Artvin sohbet odalarında bulunun sohbete eşlik edin.

Velhasıl Kelam;

“Ne gelen gidebilirdi buradan,ne de giden unutabilirdi.

Sevdiğini unutabilir mi insan?”işte böyle bir Sohbet odasına sahip Artvin şehrimiz.

Lügatta kelime,kalemde mürekkep yetmez,Ne göğü taşıyan Ataya,Artvinde dalgalanan al yıldızlı bayrağa,gurbetçi kardeşlerimizi anlatmaya.

Ömürlük bir sohbetin güzellikleriyle sizlerle oldum.Ben anlattım bu güzel şehrimizin odasını,ben farkettiysem sizler neden bu duygudan mahrum kalasınız ki.Sizlerde gelin duygularına tercüman olun diyoruz.Sağlıcakla EsenKalın…

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 84 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Nisan 2019

Cevap bırakın