ANTALYA SOHBET ODALARI


Kıymetli arkadaşlarımız Antalya sohbet odaları ile ilgili bilgileri sunacağım.

  • Antalya Akdeniz bölgesinde yer alır. Antalya’nın yüz ölçümü %17.8 ini oluşturur.Antalya yazları sıcak ve kurak yazları ılık ve yağışlıdır.Akdeniz iklimi görülür.
  • Antalya’nın ilçeleri Kemer,Kepez,Konyaaltı,Kaş,Serik,
    Korkuteli,Akseki,Demre,Alanya,İbradı,Elmalı,Finike,Aksu, Döşemealtı,Murat paşa,Gazipaşa,Gündoğmuş,Manavgat,Kumlucadır.
  • Antalya’nın en çok nüfusu olan ilçesi Kemer de en fazla erkek nüfusu olduğu görülmektedir.Kemer de erkek nüfus oranı %52.76 iken bayan nüfusu %47.24 dir.
  • Antalya’nın gelir sağlayan ürünlerinden biri Limon mandalina greyfurt tur. Antalya da yetiştirilen ürünler yulaf, arpa, buğdaydır.Zeytincilik te Antalya da önemli bir yere sahiptir.Seracılıkta da Antalya en gelişmiş yerlerden biridir. 35 bin hektarlık alanda domates biber fasulye patlıcan kavun karpuz üretirler.Antalya da en fazla tüketilen meyve muz ve portakaldır.
  • Antalya insanları sıcak kanlı dost canlısı sevecen ve konuşkan bireylerdir.Konuşmayı muhabbet etmeyi çok severler.Sevdikleriyle arkadaş çevresiyle dostlarıyla sohbet etmekten her zaman keyif alıp muhabbet etmek onlar için ayrı tat vermektedir.
  • Antalya Sohbet odaları ve Antalya sohbet sitelerin de konuşmayı çok seven insanlar sayesinde hizmete açılıp sohbet etmekten hiç bıkmayan sohbeti çok seven ve sohbetten keyif alan bireyleri ağırlamaktadır.
  • Antalya Sohbet sitelerinde ve sohbet odalarında sıcak kanlı samimi insanlar her zaman vardır. Antalya insanlarının Antalya sohbet sitelerinde ve sohbet odalarında söyledikleri en önemli şey sıcak kanlı samimi ve herkese karşı sevecen davranılmasını belirtmektedir ve bu yolda ilerlemeyi amaçlamaktadır. Antalya sohbet odalarında sohbetler seviyeli bir şekilde yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 73 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Mart 2019

Cevap bırakın