Antalya Mobil Sohbet


Antalya Mobil Sohbet odaları ve Antalya şehri Türkiye’nin en kalabalık 5. Şehridir. Türkiye’nin her iline ait Sohbet mobil odaları açılarak bizlere sunulmuştur..Antalya sohbet mobil odalarıda her ilden bay bayan severlere hizmet vermektedir.

Antalya sohbet odalarını yöneten kişiler adını tüm dünyaya duyurmak,ve herkese hizmet vermek istemekdedir. Bir sözünde belirttikleri gibi.

Bir Şehir ol..Mesela Antalya Gibi..Deki;Denizim kuruyana kadar seveceğim seni.Yani belirtiyorlar ki,biz sizlerle nefes alıncaya kadar birlikte olacağız.Nasıl ki Antalya da denizlerin kuru mama imkanı yoksa,bizlerde sizlerle bir ömür boyu imkanlarınıza hizmet vereceğiz.

Amacımız Turistlerin en çok geldiği şehirlerden biri olmasından dolayı,şehre yerleşecek yaşamını burada sürdüren bir çok ülkeden insanı da içinde barındırdığı için Antalya sohbet mobil odaları gelişerek bütün herkese hizmet veriyor.En gözdesi haline getirerek girmelerini sağlıyor.Samimi ve hoş bir halka sahip olan Antalya sohbet mobil odaları birçok kültürü de içinde barındırmasıyla Türkiye’nin renkli şehirlerinden biri olarak bilinmektedir.Farklı insanları bir arada toplamak isteyen Antalya sohbet odalarını geliştirerek farklı ahengiyle bizlerin ortamına sunmaktadır.

Antalya’nın tarihinden bahsedecek olursak,kökeni Lidyalı’lara dayanıyor. M.Ö 700-546 yılları arasında Lidyalı’ların hakimiyeti bulunan Antalya,daha sonrasında Persler’in hakimiyetine girmiş ve günümüze kadar,birçok uygarlığın içinde yer almıştır.Osmanlı devleti zamanında birçok beylik Antalyayı almak istemiş ama başaramamışlar.Alanya ise 1471 yılında Gedik Ahmet Paşa tarafından Antalya sınırları içerisinde dahil edilmiştir.Kurtuluş Savaşı döneminde ise İtalyanlar Antalyayı ele geçirmek için birçok taktik denemişler fakat başaramamışlardır.

Antalya insanları farklıdırlar,denizde ufka dalıp gider bu yüzden umut dolu olmayı öğrenir,çok kez sağanakta şemsiyesiz dolaşır güçlü olmayı öğrenir.kavurucu sıcakta dağlardaki karlara bakar gülmeyi güldürmeyi öğrenir,dipsiz bucaksız meyve bahçelerine baktıkça ALLAH-ın bereketini görür,insana değer vermeyi öğrenir bu yüzden Antalya insanları biraz farklıdır.Antalya insanı biraz şımarık şımarmakta da çok haklıdır.

Antalya sohbet mobil odalarındaki erkekler bayanlar samimi içten kaliteli,kültürlü yapıya sahip oldukları için her yerden farklı insanlara evinin kapılarını açmışlardır.Sizlerde ücretsiz bir şekilde nick(rumuz)yazan yere cinsiyetinize uygun nick yazarak bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Mobil Sohbet başlıklı makalemizde Ankara Mobil Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 60 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Şubat 2019

Cevap bırakın