Ankara Mobil Sohbet


Ankara Mobil Sohbet Evet arkadaşlar bugünkü makalemizde Ankara’nın Sohbet Mobil Odalarından bahsederek sizlerle olacağım.Hepinizin bildiği gibi Ankara İstanbul şehrinden geri kalmamış büyük metropol şehirlerine ismini taşımıştır.Ankara ilinde gerçekten görülmesi gereken birden fazla yer ve tarihî eserler vardır. Hele ki tanıştığınız Ankara odalarındaki arkadaşları sevdiklerinizi yanınıza alarak görülmesi gereken yerlerde hem yeni yerler keşfetmiş olursunuz hemde selfi çekerek sohbet edersiniz.Muhabbet ettiğiniz konuları Ankara Mobil Sohbet Odaları üzerinde barınan ve bu ailenin bir parçası olan Ankaralı sohbet severlerine anlatabilirsiniz. Ankara’nın anıtları görülmesi geren yerler arasındadır.Bunlardan birisi;

1-)Mimar Sinan Anıtıdır.Bu anıt,Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesinin önünde yer almaktadır.1956 yılında Türkiye Emlak Kredi Bankasınca Heylkeltraş Hüseyin Ankara\ya yapılmıştır.Türk Milletinin Polis ve jandarmaya hediyesi olan anıta Emniyet anıtı adı verilmiştir. Kızılay’daki Güven Parkının içerisinde yer alan anıt 1935 yılında Ankara da yapılmıştır.

2-)Mithat Paşa Anıtıda Ziraat Bankası Genel müdürlüğü binasının yanında bulunmaktadır.Banka tarafından 1966 yılında İstanbul Güzel sanatlar akademisi öğretim üyelerinden olan Heykeltraş Prof. Hüseyin Ankara\ya yapılmıştır.

3-)Ulus Cumhuriyet Anıtı da Ulus meydanındadır.Anıt 1927 yılında Kurtuluş Savaşı Kahramanları için dikilmiştir.

4-)Zafer Anıtı Yeni Şehirdeki Atatürk Bulvarı üzerinde yer alan ordu evinin üzerinde bulunmaktadır.

5-)Zübeyde hanım büstü,Atatürk/ün Annesi Zübeyde hanım için Türk Kadınlar Birliği merkezi tarafından 31 mart 1964 tarihinde dikilmiştir.

Ankara mobil sohbet odaları Türkiye’nin En Gelişmiş ve ön planda olan metropol şehri için özel olarak Ankara odaları için geliştirilmiştir.Ankara da ikamet eden bayanları,Ankara’nın yakışıklı erkekleri bu platform odalarını tercih etmektedirler.Ankara sohbet siteleri arasında en büyük muhabbet odası markası olan ZSohbet.Net-(Ankara odası) üzerine oda tanınmaz. Ankara’nın gezilecek mesire yerlerini de unutmamak gerekir nefes alabilmek için.

1-)Ankarada Atatürk Orman çiftliği 2-)Altın park 3-)Ankara-Mağaraları 4-)Ankara Mağaraları 5-)Atakule 6-)Gölbaşı 7-)Çubuk barajı 8-)Soğuk Su Milli Parkı gibi yerler bulunmaktadır. NOT:Kaplıcalar da Ankara’nın önemli yerler arasında yer almaktadır.

Ayrıca ulus yakınlarında bulunan Çıkrıkçılar Yokuşu ile bu yokuşta bulunan dükkânlar ziyaret edilen yerler arasındadır. Ulus kale, Saman pazarı,ve Çıkrıkçılar yokuşu etrafında dokuma,bakırcılık,çömlekçilik,hasırcılık,ve dericilik gibi geleneksel el sanatları ürünlerinin yanı sıra-takılar,süsler,hediyelik ürünler ve antika eşyalarının satıldığı yerler vardır.Kale kapısına yürüdüğünüzde baharat,kurutulmuş meyve,kuru yemiş ve diğer bir çok ürünün satıldığı yerlere gelinmektedir.Ankara sohbet mobil odalarında tanışan kişiler bu yerleri gezip görebilmektedirler.

Ankara’nın doğal güzellikleri de adından bahsetmektedir.Örneğin Ankara’ya 18 kilometre uzaklıkta bulunan Elmadağ kayak merkezi kayak sevenlerin adresidir.Ulaşım üniversite araçları ve özel araçlarla yapılmaktadır.Bir başka alanda Soğuksu milli parkıdır.Ve bu park 1959 yılında kurulmuştur.En büyük Avantajında Ankaralılar için kent merkezine olan yakınlığıdır.Bin 50 hektarlık alanı kaplayan park,Ankara’ya 80 kilometre mesafededir.

Ankara şehrinin tarihi çok büyük ve Türkiye’nin başkenti olması sebebiyle hakkında söz edilecek sohbet odası haline getirmiştir.Ankara mobil sohbetten bahsetmişken arkadaşlar,online radyo dinleyebilir,ve oyun kanallarındaki eğlencelerle internet aracılığıyla web sitesi üzerinden ankara odalarına ve ZSohbet.Net Ankara odasına gelebilirsiniz.

Ankara da hayvancılık için kullanılan küçük yerleşim alanları da bulunmaktadır.Beypazarı,Güdül,Çamlıdere,Kızılcahamam,ve Nallıhan ilçelerinde yaylalarda da turizm yapabilmektedir.Buralarda doğa yürüyüşleri,kamping,günübirlik tatil,ve özellikle su kaynaklarının olduğu yerlerde olta balıkçılığı gibi sevdiklerimizle,arkadaşlarımızla etkinlikler yapabiliriz.Ankara mobil sohbet odaları sayesinde farklı illerden tanışan bay bayan arkadaşlarımız buralarda ter türlü etkinliğin yapılması söz konusudur.Hem reel hayatımıza çevirdiğimiz arkadaşlarımız olucak,hemde Ankara’nın en güzel gezilecek yerlerine seyahat etmiş olucağız.Yapmanız gereken sadece gelmek,tanımak tanışmak.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbetle Arkadaşlıklar Nasıl oluşur? başlıklı makalemizde Mobil Sohbetle Arkadaşlıklar Nasıl oluşur hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 77 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 13 Şubat 2019

Cevap bırakın