ANKARA SOHBET ODALARI


Merhaba Gönül Dostlarımız bu yazımda Ankara Sohbet odalarından kısaca izah edeyim.

  • Ankara’nın yöresel tatlarının başında Ankara tavası,Öllüğün Körü,Beypazarı Güveci,Ankara Simidi,Kuru Köfte,İnceğiz Çorbası,Entekke böreği,Tamtak tiridi,Efelek Sarması,Bazlama kebabı Ankara insanlarının beğenerek yediği güzel yemeklerdir.
  • Ankara’nın en ünlü yerlerinden birisi sizde bilirsiniz ki Anıtkabir dir. Ankara Kalesi,Anadolu Medeniyetler Müzesi,Ankara Rahmi koç Müzesi,Etnografya Müzesi,Hacı Bayram Cami,Augustus Tapınağı,Devlet Resim ve Heykel Müzesi,Kurtuluş Savaş Müzesi,
    Cumhuriyet Müzesi,Tunalı Hilmi Caddesi ve Kuğulu Park,
    Kocatepe Cami,Gençlik Parkı,Mogan Park,Seğmenler Parkı,Kızılay Meydanı,Dikmen Vadisi,Estergon Kalesi,Ankara Orman çiftliği,Güven Park,Ziraat Bankası Müzesi,Göksu Park,Eymir Gölü,Saman Pazarı gibi bir çok mekan vardır. Mutlaka gezilmesi gerek yerlerden biridir.
  • Ankara’nın insanları sıcak kanlı,keyfine düşkün,ağır başlı Türkiye’nin en zengin okumuş bilgili zeki ve akıllı insanlardır. Ankara insanlarının sıcak kanlı ağır başlı aklı basında ve zeki akıllı olması Ankara Sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde çok fayda sağlamaktadır.
  • Çünkü Ankara sohbet sitelerinde ve sohbet odalarında genel kültür seviyesi yüksek okumuş bilgili akıllı insanlar sohbet odalarına ve sohbet sitelerine gelerek buralarda sohbetlerini ederek bu sohbet odalarına daha çok rağbet göstermiştir. Ankara Sohbet odalarında muhabbetler diğer sohbet sitelerine oranla daha farklı ve daha güzel geçmektedir.
  • Ankara Sohbet odalarına gelen insanlar hepsi okumuş bilgi sahibi ve akıllı insanlar oldukları için sohbet esnasında hiç bir şekilde tatsızlık yaşanmamakta ve yanlış anlaşılmalara meyil verilmemektedir. Aksine Sohbetler saygı sevgi çerçevesinde geçmekte ve insanlar sohbet ederken asla birbirini kırıcı kelimeler kullanmamaktadır. Bu da sohbetin hiç susmamasına ve insanların keyif aldığını görebiliyoruz. Bu yüzden bu ifade Ankara sohbet odalarının adının güzel anılmasına yol açmaktadır.
  • Ankara Sohbet sitelerine gelenler buradan memnun kaldıklarını ve çok sıcak karşıladıklarını sohbet ortamını çok sevdiklerini ifade etmektedir.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 69 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Mart 2019

Cevap bırakın