Ankara Sohbet Odaları


Türkiyemiz de teknoloji gelişerek Akıllı cep telefonlarına kolaylık bırakarak,Sohbet mobil bir anlamıyla (Chat) dünyasını geliştirerek insanlara bıraktı.Bu sohbet odalarındandan bir tanesi 81 ilimizin kendi adına açtığı sohbet mobil odaları da gelisti.

Ve Ankara sohbet odaları da bunlardan biridir.Ankara sohbet odalarında insanlar nasıldır,Ankara sohbet odalarına girdiğinizde,bizleri nasıl bir sohbet ve topluluk karşılar?

Farkındayım aklınızdaki sorulara cevaplar bulmak istiyorsunuz.Bizler sizler için bilgi dağarcığımızı gelistirerek,Ankara sohbet odalarına ekleyip yardımcı olacağız.

Ankara sohbet odalarında bulunan insanlar,bildiğimiz gibi,ancak Ankarada yaşayan ankaranın yaşam şartlarını,havasını hayatın nasıl akıcılığa sahip olduğunu bilen insanlar topluluğu sizleri karşılar.

Ankara sohbet odalarındaki insanlar bir benzetme yaparsak,çorba gibi sıcacık ve dumanı üstündedir.Ankara sohbet odalarında insanlar,rengarenk ve sıcakkanlılardır.Ankara sohbet odalarında “Selam”yazıp sohbete eşlik ettiğinizde,ister istemez bu sıcaklık sizlere yansır,ve kanınız kaynar.

Ankaranın şehrin yapısı ve toplumu Ankara sohbet odalarına güven verirler.Hayat şartlarını bilen ankaralı insanlar,Ankara sohbet odalarına giren insanları daha iyi anlarlar.Bir benzetme yaparsak,kitap okumak gibi düşünelim.

Kafanızda soru işaretleri olur,Ankara sohbet odalarında Ankaralılara sorduğunuzda yadırğamadan,cevaplarınızi verirler.

Dedem demişti-ki,”Suyu olmayan kentlerde,gökyüzü inadına çok çok güzel olurmuş”Ankara insanları tadı damağında sehrini yaşayan topluluktur.

Bu soğuk ve puslu memlekette iklimler sert geçtiğinden,sanmayın ki Ankara sohbet odalarında insanların içi üşür.Ankara sohbet odalarında En güzel kahve çay sohbetleri yapılır.Ankaralı dostlarla tanışmak,onlarla koyu bir muhabbet yapmak isterseniz yapmanız gereken Ankara sohbet odalarına girmektir.

Sözün kısası mekruhdur,der eskilerimiz.insan ilişkileriyle,örnek alınması gereken,bir topluluktur.

Bir önceki yazımız olan ADIYAMAN SOHBET başlıklı makalemizde Adıyaman Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 123 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Mart 2019

Cevap bırakın