Ankara Sohbet


Değerli okuyucularımız şehirlerimizin güzelliklerinden ve mobil sohbet ile girdiğinizde insanların dostluk sevgisini kazandıracak ilimizden birtanesi olan Ankara sohbet ilimizden bağsetmiş olacağız.Ankara bildiğiniz gibi başkentin en önemli bir yerine sahip şehrimizdir.

Ankara sohbet şehrimiz batı karadeniz bölgesinde kalan,kuzey kesimleri hariç,büyük bölümleri iç anadolu bölgesinde yer alır.Ankara şehrimizin nüfusu 5,503.985 milyondur.

Ankara şehrimizin kaç ilçeleri vardır?Kaçtanedir?isterseniz sizlerle paylaşmış olalım.

Ankara ilçesinin tam olarak 25 tane ilçeleri vardır.

1-)Akyurt 2-)Altundağ 3-)Ayaş 4-)Bala 5-)Beypazarı 6-)Çamlıdere 7-)Çankaya 8-)Çubuk 9-)Elmadağ 10-)Etimesgut 11-)Evren 12-)Gölbaşı 13-)Güdül 14-)Haymana 15-)Kahramankazan 16-)Kalecik 17-)Keçiören 18-)Kızılcahamam 19-)Mamak 20-)Nallıhan 21-)Polatlı 22-)Pursaklar 23-)Sincan 24-)Şereflikoçhisar 25-)Yenimahalle’dir.

Biraz da Ankara sohbet odalarından bahsedelim.

Ankara sohbet odalarında yazıyla iletişim sağlarken sesli ve görüntülü de konuşma imkanı sağlarsınız.Ankara sohbet odalarında mobil sohbet ile girdiğinizde insanların dostluk sevgisini zevkin zirvesinde hissedersiniz.

Ankara sohbet odalarında aşkı,sevgiyi,muhabbeti ve sohbeti bir başka yaşarsınız.Aşık olurlar,farklı severler,farklı benimserler.

Ankara sohbet ilimizin iklimi nasıl olur yazları kışları nasıldır isterseniz biraz bu konuya denk gelelim.

Genellikle kara ikliminin hüküm sürdüğü Ankara,da farkli iklimler yaşanmaktadır.Güneyde iç anadolunun hususiyeti olan step bozkır iklimi,kuzeyde ise karadeniz bölgesinin yumusak ve yağışlı özelliği görülür.Ankara ilinin kışları çok soğuk ve yazları da çok sıcaktır.Yıllık ısı sıcaklığı 40°C ile -24,9°C arasındadır.

Ankara ilimizin bitmeyen güzellikleri vardır.Saysak bitmez diyecek derecede.Ankara sohbet odalarımız,aşkın en güzel izlerini,gece karanlığında yada gün batımında farklı şehirlerden gelen mobil sohbet ile girdiğinizde insanlara hissettiriyorlar diyoruz.

Ankara şehrimizin eşsiz yemeklerinden de bağsedelim.

Herkes gri bir şehir der ama sadece merak edene ve ettirene sunar kendisini Ankara.Simidi kadar kara,tavası kadar sade ama iddialı,kumpiri kadar renkli,döneri kadar özeldir.

 • Çubuk Turşusu
 • Entekke Böreği
 • Tamtak Tiridi
 • Efelek Sarması
 • Ankara Tava
 • Beypazarı Kurusu
 • Öllüğün Körü
 • Ankara Simidi
 • Yemlik Cacığı
 • Şibit Tatlısı
 • Bazlama Kebabı gibi lezzetlerin damak çatlacak tatları vardır.

Böyle güzelliklere sahip ankara şehrimizin odalarından da bağsetmezsek olmaz tabiki.

Ankara sohbet odalarında insanlar,Ankaralıların birliğinden dolayı kendi adına her şehir gibi odalarını açmışlar,her şehire yerli ve yabancı hitap etmişlerdir.Ankara sohbet odalarına girdiğinizde sizleri farklı yapıda insanlar karşılamaktadır.

Ankara sohbet odalarında insanlarla bir çatı altında toplanmak,sohbet edip iki muhabbetin belini kırmak kahve tadında bir arkadaşlık yaşamak kurmak isterseniz kaçırmayın sizlerde gelin görün eğlenin.

Yapmanız gereken arama motorlarından google yada choreme bölümüne adresimizi yazıp giriş yapmanızdır.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 112 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Mart 2019

Cevap bırakın