AMASYA MOBİL SOHBET ODALARI


AMASYA MOBİL SOHBET ODALARI Sevgili arkadaşlarımız ve değerli dostlarımız simdi size bu yazımızda Amasya Mobil Sohbet ve Mobil sohbetin kuruluşu hakkında bilgiler paylaşacağım.

Sir Tim-Berners Lee tarafından geliştirilen ve www olarak bilinen, dünyanın ilk web uygulaması world wide web 26 yaşına girdi . 26 yıl önce İsviçre’deki CERN laboratuvarlarında yapılan bu web uygulaması doküman paylaşmak ve insanların kendilerine ait web sayfası oluşturabilmek için neler yapması gerektiğini anlatıyordu .

80 – 90 yılları arasında ortaya çıkan internet daha sonra Apple Macintosh ve 1985’te Windows 1.0 ın piyasaya çıkması ile insan hayatına girmiş oldu.

İnternet’in kurulması hayatımıza girmesi sayesinde İnternet’i cep telefonlarından bilgisayarlardan,laptoplardan her yerden şehir içi şehir dışında bile İnternet kullanılmaktadır. İnsanların çok rahatlıkla her an her dakika İnternet te müzikler dinleyerek film izleyerek herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak kendini her konuda geliştirmek için İnternet sitelerine girmektedirler.

Sohbet sitelerinde şu odalar yer almaktadır. Amasya sohbet odası, Amasya mobil sohbet odası, Amasya sesli sohbet odası, Amasya kamaralı görüntülü sohbet odası, Amasya yetişkin sohbet odalarına girerek yeni insanlarla tanışıp yeni dostluklar arkadaşlıklar edinerek ve edindikleri dostluklarla arkadaşlıklarla mobil sohbet ortamında sohbetlerini devam ettirerek hatta onlara güvenip kameralı ve sesli şekilde de sohbetini sürdürmektedir.

Sohbet ortamlarına girerken bazı kötü niyetli insanlarda kendini göstermektedir. Bu insanlara dikkat etmek gerekir. Kendini farklı kisilik olarak tanıtarak bazı insanları kandırarak tuzaklarına düşürerek kötü yollara çekmekte ve kötü emellerine alet etmektedir. Bu yüzden sohbet ortamlarına girerken gireceğin sohbet sitesini sohbet odasını sohbet sitesinde konuşacağınız sohbet edeceğiniz insanları iyi tanıyıp iyi gözlemleyip sohbetlerine iyi düşünüp karar verdikten sora sohbetlerini ileri boyuta çekmelidir.

Bir önceki yazımız olan BELEN MOBİL SOHBET başlıklı makalemizde BELEN MOBİL SOHBET hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 85 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Şubat 2019

Cevap bırakın