AĞRI SOHBET ODALARI


Merhaba arkadaşlar Ağrı Sohbet odaları ve Ağrı Sohbet siteleriyazımı size paylaşacağım.

  • Ağrı şehrimiz Doğu Anadolu bölgesinde yer alır.Yüz ölçümü 11.377 km karedir.Ağrı şehrimizin doğu kısmında İran kuzey kısmında Kars Iğdır batı kısmında Erzurum güney kısmında Muş ve Bitlis’le komşudur
  • Ağrı şehrimizin ovaları Tutak ovası,Patnos ovası,Ağrı Eleşkirt Ovası, Doğubayazit ovası yer alır.Yaylaları ise Aladağ yaylası ve Sinek yaylasıdır. Ağrı’nın iklimi kışları çok sert geçer yazları ise sıcaktır.
  • Ağrıda yetişen tarım ürünleri buğday şekerpancarı arpadır.Ağrıda geçim tarım ve hayvancılıkla sağlanır.Ağrı şehrimizin ilçeleri ise Merkez, Patnos, Doğubayazit,Tutak Hamur,Eleşkirt,Taşlıçay,Diyadin dir. Nüfusun en fazla olduğu kısmında Doğubayazit tir. Doğubayazit de erkek nüfus oranı %52.75 olurken bayan nüfus %47.25 tir.
  • Ağrı insanları çok sert ve güçlü yapıya sahiptirler.Eşine ailesine dostuna akrabasına asla saygıda kusur etmeyen saygılı bireylerdir.Ailesi eşi dostu akrabası her şeyden önce gelir.Ve onlarla vakit geçirmek güzel sohbetler muhabbetler etmek dertleşmek onların vazgeçilmezidir.Muhabbet etmeyi çok severler.
  • Ağrı Sohbet Sitelerini ve sohbet odalarını da ailesinden çevresinden en yakın dostlarının yardımlarıyla hizmete açmış olup kendi ailesi eşi dostu gibi sert güçlü yapıya sahip saygılı insanları Ağrı Sohbet sitelerine ve Sohbet odalarına davet etmektedir.Tek amaçları sert güçlü yapıya sahip saygılı davranan ve saygıya önem veren insanları bu sohbet odalarında ve sohbet sitelerinde görmeyi istemektedir.
  • Bundan dolayı ailesi eşi dostu akrabalarının destekleri sayesinde Ağrı Sohbet siteleri ve sohbet odalarını Türk milletinin hizmetine sunmuştur.Bu sohbet odalarında çeşitli sohbet odalarında insanlar rahat ve huzurlu bir biçimde sohbetlerini edip yeni insanlar edinmektedir. Bu sohbet odalarına gelen ve burayı hizmete sunan Ağrı insanlarını en iyi şekilde karşılayıp hizmetlerinde sınır olmadığını ve birlik beraberlik içinde ilerlediklerini her zaman ifade etmektedir.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 120 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Mart 2019

Cevap bırakın