Afyon Sohbet


Değerli okuyucularımız,Şehirlerimizin mobil sohbet güzelliklerine devam etmekteyiz.01-Adana ile başlamıstık.02-Adıyaman ile devam ettik.Sırada 03-Afyonkarahisar var.Halk arasında Afyon olarak bilinir.Buradaki amacımız sohbet mobil odalarının kendi şehirleri adına açtığı sohbet sunucu odalarına gelen insan birliklerinden,şehirlerinin güzelliklerinden bahsetmektir.

Afyon şehrimizin ünlü bilindik isimleri de bulunmaktadır.Örneğin,(Nurgül-Yeşilçay)-(Emel-Müftüoğlu)-(Kubat)-(Aykut-Oray)-(ilker-Başbuğ)-(Filiz-Akın)-(Elif-Şafak)-(Ahmet-Necdet-Sezer)gibi bilindik isimler bulunmaktadır.

Afyon Sohbet 2019

Afyon sohbet odaları da her şehrimiz gibi hemşeriyleriyle sohbet etmek tanışmak,farklı illerden insanlar çevresinde fikir alış verişi yapmak,gibi hedefi olduğu için Afyon sohbet odaları da insanlara ücretsiz bir şekilde odalarını açmıştır.Afyon sohbet odalarında insanlar şeker gibidirler.Bu arada Her şehrimiz gibi Afyon şehrimizin de kendine has yemek tarzları vardır.Bunlar;

Afyon,şifalı kaplıcalarıyla,kaymak şekeriyle,haşhaşı ile bilinmektedir.

Afyon şehrimiz,zaferlere sahne olmuş,milli tarihimizde ve kahramanlık destanlarıyla bilinen Anadolu Afyon şehrimizdir.

Afyon Sohbet Girişi

Her şehrimizin kendine has yemek kültürleri bulunmaktadır.Ve tabiki Afyonun da kendine has yemekleri vardır.isterseniz biraz bağselim.(Ekmek kadayıfı,haşlama et,lokum,sucuk,kaymak şekeri,afyon ev ekmeği,yumurta gibi)kendine has yemek güzellikleri bulunmaktadır.

Afyon şehrimiz Türkiye’mizin eğe bölgesinde iç batı Anadolu bölgesinde bulunmaktadır.Afyon şehrimizde,18 ilçe,39 belde,ve 388 köy vardır.Afyon merkezi nüfusu 180.455 olarak bilinmektedir.Toplam nüfus sayısı ise 901,326tır.Afyon,kışları karlı ve soğuk yazları sıcak ve kurak geçer.Ağustos en kurak nisan ve mayıs en fazla yağış alan aylardır.

Afyon sohbet odalarına giren insanlar hem sohbet eşliğinde afyonlularla tanışmış oluyorlar.Hemde Afyonlularla radyo eşliğinde şarkılara kulak verip dinleme şansına erişiyorlar. Afyon sohbet odalarında yok yok yok diyoruz.Oyun kanallarıyla da sizleri buluşturarak günün stresine bir nebzede olsa gidermiş oluyorlar.

Afyon Sohbet Sitesi

Sizce sadece Afyon sohbette bir tek yazışarak mı sohbet ediyoruz?Tabi ki hayır,ücretsiz internet aracılığı ile sesli ve görüntülü konuşmanıza da olanak sağlıyor.Afyon sohbet odalarında insanlarıyla bir araya gelmek onlarla birlikte aynı sohbet odalarında bulunmak aynı havayı solumak isterseniz,Afyon sohbet odalarına girip gözlerinizle şahit olmanızı tavsiye ederim.

Sağlıcakla Esen,Kalın..

Bir önceki yazımız olan Adıyaman Sohbet başlıklı makalemizde Adıyaman Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 120 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2019

Cevap bırakın