AFYON SOHBET


Değerli okuyucularımız size bu makalemde Afyon Sohbet odaları ile ilgili bazı bilgiler vereceğim.

Türkiye’nin en önemli güzelliklerine sahip olan Afyon ilimiz tarihi açıdan doğa güzelliklerini içinde bulunduran muhteşem bir yerdir. Afyon ilinin  en güzel mekanlarını söyle bir sırasıyla görelim.

  • Afyon Ömer Kaplıcası, Afyon Gedik Ahmet Paşa Medresesi, Afyon Kabe Mescidi, Afyon Karacamal Mağarası, Afyon Çay Kervansarayı, Afyon Memeç Kaya Kilisesi, Afyon Ayazini Kilisesi, Afyon Amorium Antik Kenti, Afyon Sarıçayır Kaya Mezarları, Afyon İhsaniye Döğer Örenyeri, Afyon Apameia Antik Kenti, Afyon Dokimaia Antik Kenti, Afyon Gazlıgöz Kaplıcaları, Afyon Ot pazarı Cami, Afyon ulu Cami, Afyon Sandıklı Kalesi, Afyon İmaret Cami, Afyon Yedikapılar Manastırı, Afyon Avdalas Kalesi, Afyon Mısri Cami, Afyon Buzluk Mağarası, Afyon Kurtini Mağarası, Afyon Eber Gölü, Afyon Başkomutanlık Milli Parkı, Afyon Afyonkarahisar Müzesi, Afyon Karahisar Kalesi, Afyon Anıtkaya Şehitliği, Afyon Zafer Müzesi, Afyon Bolvadin Müzesi, Afyon Arkeoloji Müzesi, Afyon Cumhuriyet Şehitleri Anıtı, Afyon Phryg Vadisi, Afyon Sandıklı Hüdai Kaplıcaları, Afyon Synnada Kaplıcaları, Afyon Eğerli Kaya Kilisesi, Afyon Göynüş Açık hava Tapınağı gibi güzelliklere sahiptir Vadileri camileri kiliseleri kaplıcaları mağaralar bakımından çok zengindir. Afyon insanlarının ve Türkiye’nin her bölgesinden buraları görmek isteyen insanların çok beğenerek ve gezerken keyif alacağı güzel yerler keşfedeceği doğal güzelliklerin bol olduğu en muhteşem yerimizdir.
  • Afyonun yöresel yemekleri de birbirinden özel tatlarıyla adından bahsettiriyor. Yöresel yemeklerin basında Sakala çarpan çorbası gelir. Çorbanın dışında çullama köftesi, Bükme, haşhaşlı pide, paçık, İlibada sarma, zürbiye, Şebit yemekleri her damağa hitap etmektedir.
  • Afyon insanları zeki akıllı çalışkan iyi niyetli asla karşısındakine zarar vermeyen ve kötülüğünü düşünmeyen düşünceli insanlardır. Afyon insanları zeki çalışkan ve iyi niyetli olmaları bakımından her zaman insanlarla diyaloglarının sohbetlerinin ve muhabbetlerinin iyi olduğunu da gösteriyor ve bunu her zaman dile getiriyor . Afyon insanları muhabbet etmeyi esprili komik diyaloglara girmeyi çok severler.
  • Afyon Sohbet siteleri de bu insanların sayesinde IRC dünyasına adımını atmış olmakla birlikte sosyal çevresi geniş olan bir sohbet sitesi oluşturmuştur.Bu sosyal çevresini Afyon Sohbet sitelerine ve Sohbet odalarına yönlendirmektedir.
  • Afyon Sohbet odalarında düşünceli iyi niyetli insanların yer aldığı insanlara asla zarar gelmemesi için sohbet odalarında bile korumacı yaklaşmaktadır.
  • Sizde bu sohbet odalarında bulunabilirsiniz ve bu ekibe katılıp düşünceli iyi niyetli insanlarla tanışıp arkadaş ortamı yaratabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ELAZIĞ SOHBET MUHABBET ODALARI başlıklı makalemizde Elazığ Sohbet, Elazığ Sohbet odaları ve Elazığ Sohbet siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 88 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Mart 2019

Cevap bırakın