ZSohbeT.Net Sohbet Odalarının Farklıları


Mobil sohbet odalarının farklılıkları nelerdir?Farklılık nereden gelir?ZSohbet.Net mobil sohbet odalarına göre farkı,birbirlerine benzemesi olmayandır.Daha işlevsel bir tanıma göre,sohbet odalarının,ayırt edilen muhabbetine,yönetimine farkını anlatmaktır.

Doğadaki herşey her parça,birbirinden farklıdır.Bununla birlikte mobil sohbet odalarının,bütün olduğunu hatırlarsak,farktan ziyade sohbet etmek gerektiğini de düşünebiliriz.Tanımlar herzaman mobil sohbet odalarında kesinlik arar.Tanımlar işler görülsün diye,mobil sohbet odalarında verilen varsayımdır.

Tüm farklılıklar benzerdir.Aynı düşündüğümüz her şey farklı sohbet odalarının yanlarına sahiptir.Sohbet odalarında aynı değiliz çünkü farklı olmak için çalışıyoruz.Enerjimizi alıp sohbet odalarımıza yansıtmak yerine,gelen insanlara farklı biçimlerde kullanıyoruz.Buna çevrim olduğumuzda yaptığımız plana sohbet odalarında hayat diyoruz.

Farklılık ZSohbet.Net odalarında hayatın bir kuralı haline gelmiş durumuna getirmek zorunluluğundayız,farkımız olmak zorunda.Bir yandan da farkımızı yönetici insanlar olarak da ortaya koyuyoruz.

Farklılıklarımıza ortak paydada birleştirerek,daha farklı sohbet odalarına bir ortam oluşturmuş durumdayız.Biz birlikteliğin bir ürün parçasıyız

.ZSohbet.Net olarak,farkımızı,farklı düşüncelerde birey olarak,farklı fikirlere sahip olmak,farklı günleri yaşatmak,farklı oyunlarla eğlenceler tasarlamak,farklı etkinlikler yapmak hepsi bizlerin arz edilebilecek yaşam tarzıdır.

ZSohbet.Net olarak Toplumda farklılıklarımızı herkes görürken,büyüklüğümüzü sohbet odalarında onaylarken,bunu diğer siteleri aşağıya çekerek değil,kendimizce başarmamız gerektiğini biliriz.Farkımız böylede goz önünde belirtilmiş olur.

Zaten farklı olduğumuzu ve farklılıklar içinde yaşadığımızı mobil sohbet odalarında fikirlerimizle keşfederek ortaya koyuyoruz.Farklıyız çünkü farkımızı sohbet odalarımıza yansıtıyoruz.Farklıyız çünkü,sabırla azimle ger zorluğa göğüs geriyoruz.Farklıyız,edebin ahlâk kurallarının dışına çıkmıyoruz.Farklıyız çünkü biz biz olduğumuz için insanların güvenliğini mutluluğunu huzurunu sağlıyoruz.Farklıyız adımızdan bahsettiğimiz gibi,farkımız sohbet tarzımız diyoruz..

Bir önceki yazımız olan ZSOHBETTE MUTLU OLMANIN YOLLARI başlıklı makalemizde ZSOHBETTE MUTLU OLMANIN YOLLARI hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 107 defa

Kategori: ZSohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2019

Cevap bırakın