ZSohbet.Net Mobil Sohbet


ZSohbet.Net Mobil Sohbet Her insanın arkadaşı olur,bazılarının çok fazla bazılarının az.Ama dostlarımız sayılıdır çünkü arkadaşlık ve dostluk farklıdır.Arkadaş dediğin iletişimde olduğun arada bir eğlendiğin gördüğün sesli konuştuğun gülmenize sebep olanlardır.Dost ise iyi gününde kötü gününde yanında olan,sen ağlarken gülmeyen,sırrını saklayan ve derdini dinleyip ailenden bir parça gibi yanında olan sahiplendiğin kişilerdir. Zsohbet.Net ailesinde hem dostluk hem arkadaşlık sizlere sunan arka planda sizlerin güvenliğinden sorumlu olan muhteşem insanlar yer almaktadır.Sizlere böyle bir platformu geliştirerek mutluluğunuzla sizleri baş başa bırakıp farklı insanlarla tanışabilmenizi sağlamak amaçlarından biridir.

Farklı illerden farklı yerlerden olsakda,mesafeler olsa da aramızda hepimiz kardeşiz.Ve kapımız Sohbet platformumuz bütün kardeşlerimize açıktır.

Bir örnek vermek istersek;Hz Havva anamız,her doğumda biri erkek diğeri kız olmak üzere iki çocuk dünyaya getirirdi.Böylece çocuklarının sayısı kırka ulaşmıştı. O zaman insanların çoğalması için her erkek çocuk,kendisiyle beraber doğan ikiz kardeşi ile değil,kendisinden önce,veya sonra doğan diğer bir kız kardeşi ile evlenebilirdi.Buradaki aslında bahsetmek istediğimiz hadisi şerifte hepimiz kardeşiz,hepimiz arkadaşız,hepimiz dostlarız,dil dil ırk ayırt etmeksizin,hepimiz aynı çatı altında toplanan seviyeli,saygılı,sevgili,edep ahlâk kuralları içinde bütünleşen birer aileyiz.

Sohbet odalarımız sizlerin huzuru için tasarlanmıştır.Sanal sohbet ortamında artık teknoloji sayesinde mobil sohbetlerde devreye girerek ücretsiz bir şekilde sadece sizlerin konforluğu için devreye girmiştir. Bilmeyenler için aslında biraz bilgi verip öğrenmelerine yardımcı olalım isterseniz?Şimdi diyeceksiniz ki ben Seyahat halindeyken,alışveriş mekanların dayken, dışarı da cafeler deyken,misafirlikteyken,bizler nasıl gireceğiz diye bir soru yöneltseniz?Bizler ise sizlerin daha rahat keyifli bir şekilde nasıl gireceğinizi açıklayalım isterseniz.

Telefonlarımızın internet ağı üzerinden wifi rahatlığıyla da girebiliriz,yapmamız gereken sadece arkadaşlar,arama motorlarından google yada chrome üzerinden ZSohbet.Net yazarak sitemize giriş yapabilirsiniz.Hiçbir ücret talep edilmeden, üyeliksizdir. Zsohbet.net yazarak mobil telefonumuzun arama motoruna girerek,önümüze gelen sayfada Sohbet girişi olan bölümde yapmanız gereken çok basittir.

Takma ad (rumuz) yazınız yere;bayan iseniz bir bayan nick name,erkek iseniz bir erkek ni k name yani örnekleme vermek istersek,çizgi filim karakterlerinin ismi olabilir,çocukken sevdiğiniz bir isim olabilir,isminizi kullanmak isterseniz yazıp, şifreniz (varsa)yazınız bölümü boş bırakarak sohbete bağlan bölümüne basarak bizlerle buluşup sohbet edebilirsiniz,tanışabilirsiniz.Her farklı ilden insanlarla sohbet edebilir,online sınırsız olan radyomuzu açarak müzik dinleyebilirsiniz.

Bununla da sınırlı değildir özel konuşma odamızda vardır istediğiniz kişiyle özelde de sohbet edebilir özelde söylemek istediğinizi yazıp paylasabilirsiniz. Sizler için eğlence odalarımızda bulunmaktadır,herhangi bir eğlence odamıza girip oyunlar oynayabilirsiniz.Mobil sohbetin avantajları bitmez diyoruz.

Bir önceki yazımız olan ZSohbet Farkı başlıklı makalemizde Cep Sohbet, chat ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 85 defa

Kategori: ZSohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2019

Cevap bırakın