YOZGAT SOHBET ODALARI


Değerli misafirlerimiz yine yeni yazımızla birlikteyim.Bu yazımda size Yozgat sohbet odaları ve Mobil sohbet odalarından bahsedeceğim.

Yozgat Türkiye’nin küçük illerinden biridir.Burada hayat şartları yaşamak okumak geçinmek büyük şehirler gibi zor pahalı değildir.Aksine maddi açıdan daha uygun öğrencilerin okuması içinde daha sakin ve kira vs masrafları da çok pahalı değildir.Tam öğrenci şehridir.Üniversite de okuyan öğrenciler hem maddi acıdan çok aşırı masraf yapmadan yaşamaya çalışır hemde okumaya devam eder hemde kalabalık şehrin seslerinden bir nebze olsa kurtulmuş olur. Yozgat’ın mevsimi yazları çok sıcaktır kışları ise çok aşırı derecede soğuktur.

Yozgat insanlarını herkes yobaz olarak görse de asla öyle insanlar değildir.Çok efendi mert adam gibi adamdır.Asla kimsenin hakkında yorum yapmaz kötü konuşmaz.Her şehirde iyi insanlarda vardır kötü insanlarda vardır.Bu insanlar Yozgat içinde geçerlidir. Yozgat’ta da iyi insanlar dışında kötü insanlarda vardır. Bu demek değildir ki Yozgat’ta tüm insanlar iyidir veya kötüdür. Onu tanımadan vakit geçirmeden iyi veya kötü olduğunu anlayamaz ve çözemezsiniz çözebilmek için bir süre Yozgat insanlarıyla vakit geçirmek tanımak sohbet etmek gerekir.

Yozgat kuralları olan bir şehrimizdir Yozgat’ta mesela aksam sekizden sonra kimse dışarıya çıkmamaktadır. Diğer iller gibi rahat hareket edebileceği bir il değildir. Yozgat’ta insanlar rahat rahat dışarıda gezemezler rahat hareket edemezler gelenek ve göreneklere göre çok sıkı ve kısıtlıdır.

Yozgat insanları ayrıca Yozgat sohbet odalarını kurmak isteyerek bu sohbet odasında tüm sevdiklerini yakınlarını ve arkadaş ortamını buraya bağlayıp sohbetlerini burada sürdürerek vakitlerini güzel geçirme çabasına girmektedirler.Yozgat Sohbet odalarında Yozgat insanları arkadaşlarını dostlarını sevdiklerini bu sohbet odalarına davet edip 7/24 güzel sohbetlerle zamanlarını bu sohbet odalarında geçirerek eğlenerek mutlu olmaktadır.

Yozgat Sohbet odalarının dışında Yozgat Mobil sohbet odalarına da cep telefonlarından girerek tam zamanlı sohbet odalarında kalarak sohbetleri güzel yerlere götürmektedir.Bu şekilde devam ederek Yozgat sohbet odaları büyüyüp gelişecektir ve güzel yerlere gelecektir.

Bir önceki yazımız olan VAN SOHBET ODASI başlıklı makalemizde Van Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 107 defa

Kategori: Şehir Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Mayıs 2019

Cevap bırakın