Yeşil Elma Diyeti


yesilelma

Dünyada pek çok insan yeşil elmanın insan sağlığı için ne kadar faydalı olduğunu henüz tam olarak bilmiyor. Elma başlı başına bir vitamin deposudur. Özellikle diğer elma türlerine nazaran yeşil elma insan sağlığı için bilindiğinden çok daha fazla yararlı olduğu son yıllarda bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmıştır.

yesilelma2

Gelelim asıl meselemize yeşil elma kilo verdirir mi ?

Yeşil elma size düşündüğünüzden daha fazla ve hızlı bir şekilde kilo verdirir. Yeşil elmayı doğru şekilde tüketirseniz iki hafta gibi kısa bir sürede 10 kilo verebilirsiniz.

Peki her yeşil renkli elma kilo verdirebilir mi?

Hayır her yeşil renkte gördüğünüz elma size kilo verme konusunda yardımcı olmaz. 

yesilelma3

Önce aldığınız yeşil elmanın tadına bakın, ekşi olmalı hatta çok ekşi bir tadı olmalıdır. Çünkü ekşi olmayan yeşil elmalar size kilo verdirmez. Olabildiğince en ekşi yeşil elmayı marketinizden alın.2 hafta için yaklaşık olarak 5 kilo yeşil elma size yeterli olacaktır.

yesilelma4

Peki Yeşil Elmaları Aldıktan Sonra Nasıl Tüketelim ?

En ekşi yeşil elmayı marketinizden aldınız ve şimdi nasıl tüketmelisiniz? Bu güzel bir soru, aldığınız ekşi yeşil elmaları buzluğa koyun ve iyice soğutun. çünkü bu diyetin en önemli püf noktası budur. 

yesilelma5

İyice yeşil elmalarınızı soğuttuktan sonra sabah kalktığınızda önce bir bardak buzlu su için ve sonra bir adet soğutulmuş ekşi yeşil elma yiyin. Ardandan 1 saat geçtikten sonra çok hafif bir kahvaltı yapın.

yesilelma6

Öğlen yemeğimiz sadece ekşi yeşil elmadan oluşacak. 2 adet orta boy ekşi yeşil elma yiyin. Akşam yatmadan 2 saat öncede 2 adet ekşi yeşil elma ve yanında bir kase yoğurt yiyin. Bu şekilde yaklaşık iki hafta içinde 10 kilo vermeniz mümkündür. Unutmayın ekşi yeşil elmanızı yemeden önce buz dolabında iyice soğutmalısınız. Herkese sağlıklı fit bir yaşam dileriz…

Bir önceki yazımız olan Yazlık Diet Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde chat, mobil sohbet ve Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 170 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Ağustos 2018

1 Yorumlar
Zafer

Çok güzel bir diyet reçetesi olmuş teşekkür ederim.

Cevap bırakın