Yeni Nesil Sohbet


yeni nesil sohbet

Yeni nesil sohbet

Yeni nesil sohbet arayan pek çok insandan biriyseniz en doğru yerdesiniz diyebiliriz.Bu yazımızda sizlere yeni nesil sohbet odalarımızdan bahsedeceğiz.

Yeni Nesil Sohbet Nedir?

Yeni nesil sohbet html tabanlı applet yazılımlarına denmektedir.Hemen hemen her web tarayıcısından sorunsuz bir şekilde sohbet etmenize imkan tanır.Eski nesil sohbet appletleri java tabanlı olduklarından her tarayıcıda doğru düzgün çalışmazlar.Bu nedenle sadece masaüstü bilgisayarlardan giriş imkanı veren java tabanlı eski nesil appletler tercih edilmemektedir.Yeni nesil html tabanlı chat appletleri ile hem mobil telefonlardan hemde masaüstü bilgisayarlardan sorunsuz bir şekilde sohbet edilebilmektedir.

ZSohbet V2 Applet

ZSohbet v2 applet yeni nesil html tabanlı bir sohbet uygulamasıdır.Sitemizin chat odaları için zsohbet v2 applet kullanılmaktadır.ZSohbet v2 applet’i şu sitelerde kullanmaktadır.

Limon Sohbet siteside yeni nesil chat appleti kullanmaktadır.Bu alanda hizmet veren ender derecede kalitesini çizgisini bozmayan chat sitelerindendir.

Yenilenmek ve gelişmek her zaman web siteleri için gereklidir.Bizde web sitemizi sizler için en son teknolojiye göre güncel tutuyoruz.Bu konuda uzman bir ekiple çalışıyoruz.Yazılım mühendislerimiz en kaliteli sohbet hizmetini sizlere sağlamak için çalışmaktadır.

Rakiplerimizden farkımız kendimizi her daim hızlı bir şekilde çağa uydurmamızdır.Çağın gerektirdiklerini kalitemizi bozmadan sizlere sunmaya büyük önem veriyoruz.Sohbet chat odalarımızda sevgi saygı ve disiplin olmazsa olmzlarımızdandır.

Kaliteli Sohbet Nasıl Olur?

Kaliteli sohbet olabilmesi için ortamında kaliteli olması gerekir.Kalite gelişi güzel olmaz.Kalite kaliteli insanların bir araya gelmesi ile olur.Bunun için kurallarında etik ve kaliteli olması gerekir.Kuralı olmayan hiç bir chat odası kaliteli olamaz.

Biz ZSohbet chat sohbet odalarımızı kurduğumuzda yüzlerce insan bir anda sitemize akın etti.Fakat pek çoğu ya hemen yada bir süre sonra sitemizden uzaklaştırıldı.Neden uzaklaştırdınız user hiç banlanırmı dediğinizi duyar gibiyiz.Bizim için rakamlardan çok user sayısından çok kaliteli user yani kaliteli insanlar gelmektedir.Çürük elmalarla sağlamları bir arada tutamazsınız.

Bizi çürükleri yani saygısız ve ne dediğini bilmeyen userleri sunucumuzda barındırmıyoruz.Biz entellektüel seviyesi yüksek konuşmasını bilen userleri sohbet odalarımızda tutuyoruz.Diğerlerini asla sitemizde tutmuyoruz.Bu nedenle sitemizin chat odalarında binlerce insan göremezsiniz.Ama onlarca sağlam kişilikli insan görürsünüz ve buda bizi mutlu etmektedir.

Hepinize kaliteli ve seviyeli harika sohbetler dileriz…

Bir önceki yazımız olan Omegle Sohbet başlıklı makalemizde Alternatif omegle sohbet siteleri, Omegle sohbet ve omegle sohbet odaları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 90 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Ocak 2021

Cevap bırakın