Ücretsiz Mobil Sohbet Sitesi


Ücretsiz Mobil Sohbet Sitesi 3 koldan biz insanlara aktarılmaktadır. 1-) Meveddet (meveddet oldur ki;mahbubunu görse de memnundur,görmede de.) 2-) Aşk (Aşk oldur ki;mahbubunu görürse memnundur,görmezse mahzun.) 3-) Dert (Dert oldur ki;mahbubun görürse de mahzundur,görmezse de mahzun.) Muhabbet ile mobil sohbet odalarında bazen nasıl başlayıp,dallanıp budaklandığına şaşarız.Hararetini anlamayız girdikmi sohbet-in içine.Kendimizi kaybederiz mobil sohbet odalarında bir tebessüm gelir konar yüzümüze ansızın.

Mobil sohbetin içine girdiğimizde sohbet mobil odalarında #Sohbet-#Muhabbet-#Zurna-#Felsefe gibi birden fazla odadamı zda kendimizi koyu muhabbet ile içindeyken hissedince zamanın nasıl geçtiğini en farkkettirmeyen eylemdir.

Muhabbet insanın en önemli ruhsal ihtiyaçlarından biridir.Mobil sohbet odalarında birden fazla kişiyle muhabbet ederiz,düşüncelerini fikirlerini hayatımızda geçeceğimiz yolda bir köprü yaparız.Muhabbet ettiğimizde sizde bedeninizde hissetmişsinizdir illa ki,bizleri bir şekilde kendimizi bulmamızı sağladığını,ufkumuzu genişlettiğini.Karşımızdaki kişiyle duyguların ve fikirlerin paylaşılması bize hayatın güzel ve bilinmeyen yönlerini öğretir.

Bir insan herşeye sahip olsa bile muhabbet yok ise hiçbir şeyi yoktur.Ettiğimiz sohbet mobil odalarındaki mutluluklarında bir değeri yoktur.Bizler muhabbet esnasında her zaman bizlerin dert yoldaşı yol göstericisi olduğunu söyleriz.Bende derim ki her zaman,canım sıkılınca hoş bir sohbet edip,gönlüm bir nebze huzur buluyorsa,dünya bana güzeldir.içilen bade değil,muhabbettir.Muhabbet karşılıklıysa tadından yenmeyen incirler gibi,bal damlıyordur üzerinden. Muhabbet ve hayat yoldaşlığı:Hiçbir erkeğin,kadının,Kezba’nın,paradigmanın, toplum düzeninin,siyasi rejimin ve sahteliğin kaldıramadığı taştır. Taştan çıkaramadığı kutsanmış kılıç,bir alternatifini bulupd a insanın sırtını dönmesine güç yettiremediği gerçek üstü bir deneyimdir. Kiminle muhabbetinde bir ihtişam varsa;bir taşkınlık varsa,bir vazgeçilmezlik varsa,onunla mutlusundur. Aşk yaşayamıyorum ve sevdiğim bir insan da yok.Ama aşk ile muhhabbeti asırlardır birbiriyle aynı cümlede kullanan aynı düşüncenin içine eklemleyen,her hissedişe büyük saygı duymak gerek.Muhabbet çünkü sadece aşk değildir. “Bir muhabbet var ki:ben ona aşk bana uğramasa da inanıyorum dersin.Muhabbet var,varlığıyla insanın hayatını cennete çeviren;ve yine muhabbet var yoksunluğuyla bir ömrü cehennem eden.

Muhabbet eşini bulmak istiyorsan kendini onun kollarında kaybetmek istiyorsan yapman gereken sadece mobil sohbet odalarında bulunmak..

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Şehirleri başlıklı makalemizde Mobil Sohbet Şehirleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 96 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Şubat 2019

Cevap bırakın