TEKNOLOJİNİN GELİŞMESİ


Sevgili ve değerli dostlarımız bu yazımızda size Teknolojinin nasıl geliştiğini insanlar daha önce sevdikleriyle nasıl sohbet ediyorlardı onu görelim.

Teknoloji bilimdir sanattır. Bilimin en hızlı gelişen tarihi eseri teknolojidir. Her sanat kendi yolunu kendi elleriyle kazıyarak açar.

Sanat eseri demek kendini Teknolojinin bilimin her dalında kendini göstermesi kendini ileriye taşıması ve tüm bilim sanat severlere adından söz ettirmesidir. Bunun için bazı olumsuzlukları atlatması her konuda başına gelecek sorunlara karşı dayanıklı ve güçlü olmayı ve ayakta güçlü bir şekilde durabilmeli ve deneyim kazanmalıdır. Bilim sanat ve teknolojide insanlar araştırarak okuyarak öğrenerek deneyim kazanmalı ki başkasının emeklerini hiçe saymamalı ve başkasının deneyimlerine ortak olmamalıdır. Kendi yolunu çizip başarıya ulaşmalıdır. Başarıya ulaşmak zor ve meşakkatli bir yoldur her zorluğa göğüs germelidir. Yoksa başarıya ulaşmak imkansızdır.

Teknoloji son zamanların en çok adından söz ettiren bilimlerinden biridir. Neden derseniz insanlar birbirlerine teknoloji sayesinde ulaşmakta birbirlerinden haber almakta ve sevdikleriyle sohbetler etmektedir.

Teknoloji olmasa insanlar sevdiklerine zor şartlarda ulaşıyorlardı. Teknoloji gelişmeden önce insanlar sevdiklerinin ne seslerini duyabiliyor ne yüzlerini görebiliyordu. Saatlerce sohbet etmek bile imkansızdır. Eski çağlarda insanlar sevdiklerine mektuplar yazarlardı. Ve mektubun cevabının ulaşması baya zaman alırdı. Mektup sahibine ancak 2-3 ayı geçerdi. Eski çağlarda sohbet etmek şimdiki gibi kolay değildi.Eski zamanlarda ne cep telefonu vardı ne Bilgisayar.Zaman geçtikçe teknolojide ileri seviyelere ulaşmaktadır.

Sohbet etmek isteyen birbirini seven insanlar teknolojinin her şeklinden faydalanarak sohbetlerini yürütmektedir.Teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp Mobil sohbeti de kullananlar insanlar vardır.

Bazı insanlar teknolojiyi kötüye kullanmaktadır. Bu insanların amacı sadece karsısındaki insanlar zarar vermektir. Bu insanlara çok dikkat edilmelidir.Teknolojinin gelişmesi bazı insanlara faydadan çok zarar vermektedir.

Bir önceki yazımız olan SOHBET ODALARINDA AŞK başlıklı makalemizde SOHBET ODALARINDA AŞK hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: RedLine

Görüntüleme: 108 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 07 Mart 2019

Cevap bırakın