SOHBET MAKALELERİ 1


Değerli okuyucularımız bugün yine sizlerle yeni sohbet durağımız da sizlerle birlikteyim.

Sohbet etmek gırgır şamata yapmak espriler patlatmak günümüzü keyifli hale getirmek zamanı en iyi şekilde geçirmek amacıyla dostlarımızla arkadaşlarımızla ve sevdiklerimizle bu güzel anları birlikte geçirmek isteriz.Ve hem iyi hem kötü zamanlarımızda sıkıntılarımızda dertlerimiz de hayatın olumsuz şartlarında dostlarımızla daha çok vakit geçirmek sohbetler edip dertlerimizden sıkıntılarımızdan kısa süreliğine de olsa uzak kalmak dertleşmek insana çok iyi gelmektedir.Bu insanın içini huzurla doldurur ve insanı rahatlatan bir etkisi vardır.

Sohbet Sitesi

Ayrıca Çok samimi sıkı fıkı olan sürekli görüşen arkadaşlar dostlar sohbetlerini mobilden sohbet ederek de sürdürürler.Hatta bu Mobil sohbetler kimi zaman saatlerce devam eder.

Mobil sohbet eden dostlar arkadaşlar birbirini uzun yıllar tanıdıkları için aralarında hiç sorun bile yaşamazlar. Bunun nedeni birbirini yıllardır iyi tanıyan neye üzülüp neye sevineceği en iyi bilen anlayan sevincinde ve üzüntüsünde hep yan yana omuz omuza olan ve birbirlerine her konuda destek olan ve canı gönülden inanan ve güvenen sağlam dostluklar kurulmuştur. Bu yüzden dostluklar uzun yıllar sürmüştür ve dostlar birbirinin kıymeti bilmektedir. Bundan dolayı dostlarla arkadaşlarla vakit geçirirken sohbet ederken zamanın nasıl geçtiğini bile göremiyoruz.

Birbirlerini yeni tanıyan yeni insanlarla tanışmak yeni dostluklar kurmak isteyen insanlar İnternet ortamına girerek oradan sohbet odalarının çeşitli dallarda olduklarını görenler her sohbet odasını sırasıyla öncelikle bir süre gözlemler daha sonra hangi ortamda kendini daha iyi hissedeceğini düşünüyorsa o ortamda kalır ve o sohbet odalarında yeni dostluklar edinmeye çalışır.

Bir önceki yazımız olan BEDAVA SOHBET başlıklı makalemizde Beadava sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Eda

Görüntüleme: 26 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Ağustos 2019

Cevap bırakın