Seviyeli Mobil Sohbet Ve Kuralları


Seviyeli Mobil Sohbet Ve Kuralları Merhaba değerli ZSohbet.Net ziyaretçilerimiz,eğer seviyeli mobil sohbet odaları arıyorsanız ZSohbet.Net sitesine wep mobil girişinden google choreme arama motorlarından nick (rumuz)yazan yere bay bayan nicklerinden cinsiyetinize uygun bir isim yazarak bizlere giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan gurbetçi kardeşlerimiz,ve türkiye de bulunan bay bayan insanlarımıza,dostlarımıza,arkadaşlarımıza güzel seviyeli,saygılı,sevgili,kaliteli,güvenli hoş sohbetler,muhabbetler edip güzel zamanlar geçirmek için seviyeli sohbet platformu olan ZSohbet.Net sitesine gelebilirsiniz.

Bazen güzel zamanlar geçirebilmek için arama motorları aracılığı ile,seviyeli sohbet odaları aramaktadırlar.Arama motorları sonuçların da bir çok seviyeli edep ahlâk kurallarına uygun seviyeli sohbet sunucularına ulaşabilirsiniz.Unutmayalım ki ZSohbet.Net gibi örf,adetlerimizi bilip bunları ortamına taşıyan seviyeli sohbet ortamı bulamazsınız.

Bu bulunan sonuçların hepsi gerçekten seviyeli sohbet mi diye giriş yaparsak,ancak ortama %85 olan web sitelerinden ancak birtane seviyeli sohbet odasına rastlarsınız.Oda tabi ki ZSOHBET.NET ailesinin başarılarını sabırla ve azimle dilden dile yayılan tek gerçek adres olduğunu belirtmek isteriz.Diğer %85 wep sunucu sayfaları tamamen sadece wep sitelerine girsinler diye bu anahtar kelimeyi kullanmaktadırlar.Seviyeli bir sohbet ortamı yaratmak istiyorsak tabi ki herkes gibi bizim sorumluluklarımız vardır.Bunları maddeler halinde hem sizlerle paylaşalım,hemde yararlanmanıza yardımcı olalım.

1-Seviyeli bir sohbet sunucunda,seviyeli bir Sohbet ortamı yaratmak için ZSohbet.Net ailesi gibi başarılarına ses getirmiş bir sitede olduğu gibi,+18 gibi konuların,tamamen yasak olması gerekmektedir.Ailemize gelen arkadaslarımızın huzuru mutluluğu ve güvenli için.

2-Seviyeli bir sohbet sunucusunda görev verdiğimiz kişilerin,yaş olarak olgun,ve seviyeli kişilerden oluşmalıdır. Siteler de aman olsun diye,her önüne gelene kesinlikle görev verilmemelidir.

3-Sohbet odaları içerisinde,insan ayrımı yapılmamalıdır. Insanların Dini,Dili,Irkı,ve Mezhebî ne olursa olsun eşit davranılmalıdır.Bizim ZSohbet.Net ailesi olarak bunlar bizim namusumuz ve şerefimiz olarak birer sorumluklarımızdan bildiğimiz içindir.Bizleri tercih etmemelerinin sebebleride her gelen ailenin güvenliğini sağlamış olmamızdandır.

4-Sitemizde bulunan,seviyeli sohbet odalarında,küfür eden,hakaretlerde bulunan,insan ayrımı yapan,gruplaşma olayını yapan kişileri tamamen uzak tutmalıyız.

5-Seviyeli sohbet odalarında,admin olan kişiler,kesinlikle kullandıkları komutları kendi çıkarları doğrultusunda kullanmamaları,gerekiyor.Böylece sitelerine gelen her ülkelerden giriş yapan kişilerin de güvenliliğini,sağlamış olur.Kaliteli bir ortamı da oluşturmuş olursunuz.

ZSOHBET.NET ailesi olarak bizleri tercih etmelerindeki sebep bizim insanlarla olan ailevi duygularımızla karşılıklı hitap edip kalplerine dokunmamız dır ve arkadaşlarımızla yeni kişiler ile tanışmalarını vesile kılarak kalplerindeki mutluluğu onlara yansıttığımız için bizleri tercih etmeleridir.Sizlerde bizler gibi seviyeli bir ortamda bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basittir. ZSohbet.Net yazarak bizlere giriş yapabilirsiniz..

Bir önceki yazımız olan Almanya Mobil Sohbet başlıklı makalemizde Almanya Mobil Sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 105 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Şubat 2019

Cevap bırakın