Sesli Sohbet Siteleri


Sesli Sohbet Siteleri 2002 yılından sonra çok popüler olmaya başlayan kameralı sesli siteler,14 yıl boyunca bu popülerliğini korumaya basladı…..Ama son dönemlerde Akıllı cep telefonlarının gelişmesi ile birlikte bu popülerliğini cep telefonlarına bıraktı….Son zamanların modası olan mobil sesli sohbetler Türkiye’mizin şehirlerinde insanlar sayesinde çoğaldı…Bizlerin en büyük mucizesi oldu..

Düsünsenize; Her şehirden insanı tanıyoruz,Londra’nın güzel insanlarıyla,japonya’nın güzel yemekleriyle,Almanya-dan gurbetçi kardeşlerimizin özlemlerini sesli chat sayesinde gerçekleştirerek konuşuyor,arkadaşlığımızı ileri boyuta taşıyoruz….

Sizce bunu neye borçluyuz?bir düşünelim. Tabiki; Bunun nedeni:cep telefonlarının hem taşınabilir olması,hemde birçok uygulama sayesinde görüntülü sesli sohbet olanağının bulunması….Mobil Sohbet-e Sesli Sohbet olanağı olarak taşınması tabi ki bizler için ön safa da…Nerede olursak olalım,sadece internet ağı üzerinden sevdiğimiz SohbeT ortamlarında istediğimiz insanlarla sohbet edebiliyoruz..

Tabi ki teknoloji Sesli Sohbeti geliştirerek,konuştuğumuz kişiyi görebilmemiz için,kameralı sesli sohbeti getirerek,cep telefonu uygulamalarımıza yüklendi…Görüntülü Sesli Sohbet odaları ile birlikte bizlerin bu ücretsiz ağını kullanabildiğimiz için %80 artarak daha rahat kullanmamız için devreye girdiğini görmekteyiz….

Elbette arkadaşlar teknolojinin ilerlemesiyle yıllarımızı Sohbet-Odalarına, Sesli Sohbetlere ve Görüntülü Sohbetlere verdik….Şimdi böyle görünmesi biz insanların rahatlıkla kullanabildiğimizi göstermektedir…Aslında bu siteler bu durumdan çıkarak eskiden olduğu gibi,farklı yerlere gelebilmesi bizim insanlarla Sohbet ve muhabbetimizi geliştirdiğimizi gösteriyor….Firmanın cep telefonlarımıza mobil uyumlu yaptığı internet ağını,şimdi rahatlıkla kullandığımızı görüyoruz……

Bir önceki yazımız olan Sohbet Muhabbet Durağı başlıklı makalemizde Sohbet Muhabbet Durağı hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 112 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Şubat 2019

Cevap bırakın