Mynet Sohbet Odaları


Mynet Sohbet Odalari
Mynet Sohbet Odaları

Mynet sohbet odaları kapandığından bu yana neredeyse 10 ylı aşkın bir süre geçmiş bulunmaktadır.Fakat bu kadar uzun bir süre geçmesine rağman eski mynet sohbet kullanıcılarının halen arama motorlarında bu terimi aratmakta olduklarını görüyoruz.

Peki bu mynet sohbet odaları neden bu kadar popüler ve efsane konumda? Gelin bu konuyu açarak yaından inceleyelim.

Bu durumun en önemli sebeplerinden bir tanesi mynet sohbet odalarının zamanında kullanıcılar tarafından çok sevilmesi olabilir.Mynet sohbet odaları 1999 yılından 2010 yılına kadar kesintisiz chat hizmeti sunan kaliteli bir sohbet platformuydu.

Bazı insanlar mynet sohbet odalarının neden kapatıldığını merak etmektedirler.Bunun temel nedeni irc chat serverlarının çağın gerisinde kalması ve rakipleri olan sosyal paylaşım siteleri kadar ergonomik olmayışından, yeni nesillerce rağbet görmemesiydi.

Tüm bunlara rağmen eski kemik kitle mynet sohbet odalarınınn açık kalmasından ve devam ettirilmesinden yana olmuştur.Sırf bu nedenle adında mynet sohbet kelmesi geçen web siteleri kurmuşlardır.

Yine de sohbet irc chat tutkusuna sahip bizim gibi insanlar eskiyi yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.Çünkü irc bizim için bir bağımlılık ve nostaljikde olsa büyük bir tutkudur.

Irc sunucuları günümüzde bine yakın sayıda vardır ve her geçen gün de yenileri açılmaktadır.Irc sohbet kültürü bizler var oldukça yaşamaya devam edecektir.

Sizde bu konu hakkında ki görüşlerinizi lütfen yorumlar kısmından bize yazın.Eğer eskiyi anmak nostalji yapmak isterseniz de mynet sohbet odalarımızı ziyaret edebilirsiniz.Hepinize mutlu bir ömür dileriz…

Bir önceki yazımız olan Yabancı Görüntülü Chat başlıklı makalemizde Yabancı Görüntülü Chat hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 147 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Kasım 2020

Cevap bırakın