Mobil Sohbet


Sevgi tüm hayatı paylaşmaktır.Mobil sohbet odalarında edilen muhabbetli sevgi ellerin kanayıncaya kadar gülü dikeniyle avuçlamaktır.

Mobil Sohbet odalarındaki sevgi kalbe,aşk gönle hitap eder.Sevgi kalbe bağlı dünyalıktır. Muhabbet ve Aşk maneviyata bağlı gönül işidir.Onun için insan mobil sohbet ile girdiği mobil sohbet odalarına sevgiyle kalpte yaşatır.Yaratıcımız Allah ise sadece gönlümüze misafir olur.Allah dünyayı insan için,insan kendisi için yaratmıştır.O nedenle de insan insanın kalbine,Allah insanın gönlüne girer.

Mobil sohbet odaları insanın kalbine nasıl bir sevgi verir de yeşerir diyeceksiniz?degilmi.Kalbi sevgi tedavi eder,gönlü aşk.içimizdeki solmayan tek çiçek sevgidir.O da kalpte sevgiyle yetişir.Sevgisiz kalp,çorak tarlaya benzer.Ne ekin verir ne yeşillenir.Sohbet mobil sohbet odalarında insanların kalbine sevgi ekersek,bu bizim fidan büyür ağaç olur.Bu dünyada ne sevgisiz,nede aşksız yaşanır.Onun için yara sevgiyle sarılmadan ,yürek sevgiyle sarılıp ısıtılmadan tedavi olmaz.Sevgi akılla aşk ise gönülle yaşanır.O yüzden akılsız yürek,yüreksiz akıl bir hiçtir.

Allah:Akıl sevgi aşk üçgenindeki muhabbette saklıdır.Muhabbetten kastım,ilim irfandır.Bunlara sahip olmayana ne sevgi nede aşk gerekir.Aşka gönül,sevgiye kalp gerekir.Onun için kalbe güven,aşka rıza gerekir.

Mobil sohbet odalarında tabi ki aşk sevgi sohbet muhabbet bir bütünlük olarak hakim kılar.Ama unutmayalım ki yine bizler kalp ve aklımızla yüreğimizle ifade ederiz kendimizi.Sevgi Mobil Sohbet odalarında vardır.Sevgi güven verip,güven duymaktır.Aşk fırtınalı denize açılmaktır.Sevgi tüm insanı duygu ve düşüncelerle bezenip,hislerle donanmış olmaktır.Sevgi mobil sohbet odalarında tıpkı bir aşk gibi,hayata değer verip,acılara katlanıp,sabretmesini bilmektir.Muhabbet ile aşk birleşirken ateşler içinde yandığını hissettiğinde gönül közüne katlanıp yanan ateşi küllendirmektir.

Mobil Sohbette bulunmak pozitif duygu ve düşünceye sahip olmaktır.Sürekli hoş vakit geçirip sohbeti güzel olmaktır.Aşk Hakk-a yakın olmaktır.

Mobil sohbet odalarında bulunan sevgide,Sen,Ben,O,yoktur.Biz vardır.Bizde birlik,birlikte teklik,teklikte sadece bir tek ALLAH vardır.Allah-tan dolayı da herkesi,herşeyi sevmek,Hak-tır. Hak-tan dolayı sevip,sevilmek en güzel bahtiyatlıktır.

Mobil Sohbet anlatılmaz yaşanır diyoruz.Mobil sohbet sevdiğine yakın olmak sevmediğine uzak.Mobil sohbet odalarında sevdiğine ulaşmak için ateşlerde yanmaktır.Yanmadan önce insan olup yaşamak mobil sohbetin güzelliklerini görebilmek için,Sevgi Aşk Muhabbet sohbet tüm hayatı paylaşmaktır diyoruz.Gönül gözünle görüp,hissetmektir diyoruz.

Bir önceki yazımız olan İSTANBUL MOBİL SOHBET SİTELERİ başlıklı makalemizde İSTANBUL MOBİL SOHBET SİTELERİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 110 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2019

Cevap bırakın