Ana Sayfa > Mobil Sohbet > Mobil Sohbetle Mutluluğu Anlatmak

Mobil Sohbetle Mutluluğu Anlatmak

Mobil sohbette mutluluk bulaşıcıdır,gülmek gibi.insan mobil sohbet ve mobil sohbet odaları ile mutlu olduğu zaman,özüne kavuşur.içindeki bütün güzellikleri mobil sohbet odaları ile yüzüne yansıtır.

Ve bunu mobil sohbet odaları ile yabancı ülkelere,farklı şehirlere gülücük yolu ile evrene sevgi gönderir.Unutmayın mobil sohbet odalarında bunu sağlamanın en iyi yolu sevdiklerimizle geleceğimize yansıtmak istemememiz.Stres korku ve insanı mutsuz eder.Ama burada devreye mobil ile mobil sohbet odaları giriyor.

Mobil sohbet odaları ile mutluluğun birçok yolu vardır.Ama en kısa yolu gülümseyebilmektir. Gülümsemeye başladığınızda evren size pozotifliliği ile eşlik eder.

Mobil sohbet odaları mutsuzluktan yolunu kaybeden insanlara umut olup yol gösterir.insanoğlunun temel güvencesi aklın özgürlük yoluna ayna olup sevdiklerimizin yansımasına mobil sohbet odaları ile ışık tutmasıdır.insan taşıdığı ve yaşadığı duygularla mobil sohbet olarak değer kazanmaktadır.

Hintli bir adam suda bata bata ilerlemeye çalışan bir akrep görür.Onu kurtarmaya karar verir ve parmağını uzatır ama akrep onu sokar.Hintli tekrar akrebi sudan kurtarmaya çalışır ama akrep yine onu sokar.Yakınlardaki başka birisi ona,onu sürekli sokmaya çalışan akrebi,kurtarmaya çalışmaktan vazgeçmesini söyler.Ama Hintli adam şöyle der.”Sokmak akrebin doğasında vardır.Benim duamda ise sevmek var.Neden sokmak akrebin doğasında var diye kendi dünyamda olan sevmekten vazgeçeyim?

Sevmekten vazgeçmeyin. İyiliğinizden vazgeçmeyin.Etrafınızdaki akrepler sizi soksalar bile.

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Odalarının Harikaları başlıklı makalemizde Mobil Sohbet Odalarının Harikaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

ZSohbet.Net – Chat Sohbet Mobil Sohbet Odaları Mobil Sohbetle Mutluluğu Anlatmak | ZSohbet.Net - Chat Sohbet Mobil Sohbet Odaları