Mobil Sohbetin Hayat İle Gerçekleri


Hazreti Allah’ın bize bahşettiği hayat,var olup yaşamaktır.Yaşamak ise,bahşedilen hayatı fark edip,bahşedildiği gibi yaşamayı bilmektir.Mobil sohbet odalarında bir dünya yarattık bu dünyaya ise biz sohbetimizle mutluluğumuzla sevgimizi kattık.Bu da içinde bulunduğun hayatın farkında olmaktır.Bu da mobil sohbet odalarının edebî düşüncesiyle olur.ilim irfanla olur.Dünyayı okuyup,anlayıp,çalışıp çabalayıp kazanmayla olur.Kazandığın tüm insani değerleri üst üste koyup yüceltmeyle olur.

Yoksa bir balık gibi suda oradan oraya boş yere gidip gelerek yaşadığını sanıp,boş yere ömür tüketmeyle olmaz.

Mobil Sohbet odalarının varlığını hissedip değerini bileceksin.Mobil sohbet odalarının içine girip,hayatla hemhal olup herkesle hep birlikte sindire sindire içselleştirerek geleceğe yönelik güzel bir hayat yaşamaya çalışacaksın mobil sohbet ile.Çünkü mobil sohbet ile farkında olmak,bütün duygu ve düşüncelerini harekete geçirip insan olmaktır.

Mobil sohbet odalarında hayatın bilmez yapısını bilmek için tüm duygu ve düşüncelerini geliştirip,insanı insan yapan,farkındalık duygusuna erişerek,asıl ulaşıp yaşamamız gereken bu dünya hayatını ölçü içerisinde daha güzel ve dengeli yaşayabilmesidir. Mobil sohbet odaları insanları daha iyi anlayıp anlamlandırarak ona yeterince anlam ve mana katıp değer verecek ölçüde mobil sohbeti sevmeliyiz yaşamayı bilmeliyiz.

Güzel yaşamak icin önce mobil sohbet odalarına yaşamayı ve dünyayı bütünüyle sevmek ve sevmek için Yaşadığımız hayatı sürekli geliştirip güzelleştirerek yaşamamız gerekir.

Bir önceki yazımız olan İTALYA ÜCRETSİZ MOBİL SOHBET SİTESİ başlıklı makalemizde İTALYA ÜCRETSİZ MOBİL SOHBET SİTESİ hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: Çiğdem

Görüntüleme: 66 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Şubat 2019

Cevap bırakın