Mobil Sohbet Siteleri


Mobil Sohbet Siteleri
Mobil Sohbet Siteleri

Mobil sohbet siteleri içinde öyle muazzam öyle harika siteler varki, malesef yabancı menşeyli arama motorları Türkçe dilini yeteri kadar idrak edemedikleri ve yapay zekalarını geliştirmedikleri için bizlere arama sonuçlarında saçma sapan sonuçlar göstermektedir.Yıl olmuş 2020 halen bu koca koca arama motorları saçma sapan siteleri bizlere mobil sohbet siteleri diye göstermekte ve bundan zerre kadarda rahatsızlık duymadan yollarına devam etmektedirler.Örnek olarak ZSohbet.Net bu alanda en zengin içeriğe yazıya ve çeşitli araçlara sahip bir mobil sohbet sitesi olmasına rağmen halen arama motorları bizim sitemizi ya 15. sayfada yada bazen canları istemezse hiç bir arama sonucunda çıkarmamaktalar.Fakat buna rağmen sitesinde bir tane makale olmayan teması bile dandik denilebilecek html ile acemice kodlanmış siteleri mobil sohbet sitesi diye karşımıza ilk sıralarda çıkarmaktadır.

Sevgili okuyucularımız bu yazımızı sizlere yazmamızdaki amaç verdiğimiz emekleri arama motorlarının görmemesinden veya bizim sitemizi hak ettiği sıralara getirmemesinden duyduğumuz rahatsızlığı sizlerle paylaşmaktır.Mobil sohbet üzerine onlarca özgün makale sitemizde bulunuyor ama sitemiz 15. sayfada indexlenirken, sitesinde bir tane makale yazı yada içerik olmayan site arama sonuçlarında ilk sıralarda geliyor.Sizce bu adaletmi? Bizim suçumuz ingilizce içerik üretmemek mi? Türkçe makale yazı yazdığımız için bu koca koca arama motorları anlamıyor diye çıkan arama sonuçlarında en sonlarda olmamız bizim suçuçumuz mu?

Pek tabi bunların hiçbiri bizim suçumuz yada eksiğimizden kaynaklı değil, tüm hata arama motorlarının ülkemize yeteri kadar personel ve kaynak ayırmadan tonlarca para kazanmak derdinde olmalarından kaynaklı.Yapay zekaları bile Türkçe dilini yeteri kadar anlamazken sitelerimizi onların arama botları inceleyip mobil sohbet sitesi olarak bizim sitemizi değerli bulmamakta ve hatta neredeyse sitemizi emeğimizi görmezden gelmektedir.Bu yazımızıda bu arama botları görmeyecek ve indexlerinde yer bile vermeyecekler.Bizi belki üç kişi belki beş kişi okuyacak ve sitemiz ziyaretçi trafiğide malesef düşük ve anlamsız derecede az kalarak sitemizin yeni okuyuculara ulaşmasıda mümkün olmayacaktır.

Sevgili okurlarımız ve çok kıymetli takipçilerimiz bu yazımızın altına sizde kendi öneri ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşmayı eksik etmeyin.Biz sizlere mobil sohbet sitesi olarak hizmet vermeye elimizden geldiğince devam etmeye kararlıyız.Elbet bir gün bir Türk arama motoru çıkar ve bizim gibi siteleri indexlerinde üst sıralarda sergiler.Hepinize mutlu ve güzel günler sohbetler dileriz…

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Ve Cep Sohbet başlıklı makalemizde Cep Sohbet, chat ve mobil sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: UzmanYazar

Görüntüleme: 135 defa

Kategori: Mobil Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Aralık 2020

Cevap bırakın